anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WYPŁATA PIENIĘDZY Z ALLEGRO NA REVOLUT

Robscar
#2 Obserwator#

MAM KONTO NA REVOLUT, CHCE WYPŁACIĆ SRODKI Z ALLEGRO NA REVOLUT. REVOLUT POSIADAM NA LITEWSKIM BANKU W ZŁOTÓWKACH. JAK DOKONAC WERYFIKACJI TAKIM PRZELEWM? ALLEGRO WSZYSTKO ODRZUCA NIE WIDZI PRZELEWU. NIE MAM KONTA W POLSCE. MAM JESZCZE KONTO WISE, JAK TO SIE MA DO WERYFIKACJI? PROSZE O POMOC @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Żeby się udało wejdż proszę tutaj i wybierz jako sposób wypłaty "do banku za granicą", Następnie podaj numer rachunku bankowego i dane banku (szczegóły poniżej) oraz wybierz powiadomienia jakie chcesz otrzymywać.

Najważniesze żeby adres banku Revoluta był wprowadzony prawidłowo. Dla rachunku zarejestrowanego w Wielkiej Brytani początek numeru konta będzie zaczynał się od GBxxxxxxxxxxxxx, a w ustawieniach banku musi być wprowadzony poniższy kod i adres Revoluta:

  • Kod BIC/SWIFT: REVOGB2LXXX
  • Nazwa banku: REVOLUT LTD
  • Adres banku: 7 WESTFERRY CIRCUS THE COLUMBUS BUILDING, FLOOR 4
  • Kraj banku: Wielka Brytania

Dla rachunku zarejestrowanego na Litwie początek numeru konta będzie zaczynał się od LTxxxxxxxxxxxxx, a w ustawieniach banku musi być wprowadzony poniższy kod i adres Revoluta:

  • Kod BIC/SWIFT: REVOLT21
  • Nazwa banku: REVOLUT LTD
  • Adres banku: Konstitucijos pr. 21B, LT-08130 Vilnius
  • Kraj banku: Litwa

Koniecznie będzie wykonanie przelewu weryfikacyjnego (minimalna kwota przelewu weyfikacyjnego 2,00 zł) z konta revolut. Dane właściciela konta Allegro i konta Revolut muszą być takie same.
Powinno się udać

Moderatorka
oznacz moderatorów

Robscar
#2 Obserwator#

ROBIE WSZYSTKO TAK JAK PODAŁAS, ALLEGRO NIE WIDZI TEGO PRZELEWU WERYFIKACYJNEGO. WYSYLAM POTWIERDZANIA ITD I NIC. CO ZROBIC? A DANE NA MOIM KONCIE SA TAKIE SAME JAK PODANE NA ALLEGRO. MIMO WYSYŁANYCH POTWIERDZEN CIAGLE MAM ODRZUCANE.

oznacz moderatorów

Robscar
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A to ciekawe!

oznacz moderatorów

Robscar
#2 Obserwator#

NO CIEKAWE, ALE JAK TO ROZWIĄZAC? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Widać że to jakieś zgniłe jajo skoro moderacja jest a nie zagląda: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Nie rozumiem, po co ten uszczypliwy komentarz. Doskonale wiesz, ile jest forów na Gadane. 😉

@Robscar Wyślij proszę potwierdzenie przelewu w formacie pdf na adres spolecznosc@allegr.pl - w wiadomości dodaj również link do bieżącego wątku. Wyjaśnię tę kwestię z odpowiednim zespołem. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ahh tam zaraz uszczypliwe, tylko mobilizujące!🤗

oznacz moderatorów