anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wypłata za zakupy allegro.cz

daily-torebki
#11 Animator#

witam . Mam problem z wypłata środków za zakupy z allegro.cz.   Czekałam do 1 czerwca i wpłata została wysłana , a wczoraj o 18.00 wyskoczyło powiadomienie wypłata anulowana i środki są znów na koncie allegro.  Otrzymałam informację w banku Nest , że przyjmują wpłaty w koronach więc nie wiem w czym jest problem . pisałam do allegro ale otrzymałam informacje, że nie wiedzą o co chodzi i się dowiedzą... Zamówienie na 650 zł mam realizować chociaż nie moge otrzymać za nie zapłaty. Klient zapłacił ale zapłacił allegro  nie sprzedającemu. !!!!   Teraz juz nie wiem co mam robić zakładać nowe konto i w innym banku i czekać do 14 czerwca na wypłatę ???  proszę o pomoc co w tej sytuacji mam zrobić??  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki bardzo proszę, abyś zaczekała na odpowiedź sprawie o numerze 33810294. Nasi doradcy są w kontakcie z operatorem płatności i wyjaśniają przyczynę problemu. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

ok ale proszę o informację czy kolejny przelew będzie możliwy dopiero 14 czerwca ??

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki przykro mi, ale nie jestem w stanie odpowiedzieć teraz na to pytanie. Najpierw konieczne jest wyjaśnienie kwestii weryfikacji.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów