anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysokośc prowizji za sprzedana książkę dla dzieci za 9,90

Navyman
#8 Zapaleniec#

Witam,

przed chwilką sprzedałam ksiązkę dla dzieci za 9,90zł

Ksiązka ALFABECIAKI Wesoła rodzinka od A do Z(9585130660)1 sztuka
9,90 zł

 

i widzę, ze została pobrana prowizji 3,59zł! Proszę o informację jaka jest wysokość prowizji dla książki oznaczonej jak używana, bo zgodnie z pobraną opłatą wychodzi, ze jest to ponad 36%!

Czy to jakiś błąd czy żart?

pozdrawiam

monika

 

oznacz moderatorów
50 ODPOWIEDZI 50

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Klubowe to ja pamiętam i Popularne, aczkolwiek nie pamiętam po ile były, bo zazwyczaj po szkole starsi koledzy dawali popalić😁
Jaki młodziak, 3 z przodu już nie mam😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere

Trzy z czymś. Ale nazywały się Sporty, Popularne były później, jak się sportowcy wkurzyli...

Młodziak jesteś. Za niecałe dwa miesiące nawet czwórka z przodu Cię nie uratuje, hehe! Wskoczy mi nowa cyferka i co mi wtedy zrobisz, dzieciaku?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Wystrugam Ci laskę😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere

Mam dwie. Jedną po pradziadku, drugą babcia kupiła w Zakopcu za Stalina. Ta druga przypomina wydłużoną ciupagę, więc uważajlaughing

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Kasiulki2, niestety, drobnica musi szukać innej alternatywy, Allegro zmienia się, a my nie pasujemy do obrazka🙃

P.S moja kicia do domu wraca tylko na michę, ale przynajmniej nie muszę kuwety sprzątać 😼

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Gdzie Cię tak skasowali na 2500%?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere

A przewinął się już taki temat - o prowizji od gratisów, które są tylko prawie gratisowe - a prowizja od prawie gratisowych gratisów nie jest nawet ciut-ciut gratisowa, tylko wynosi 2500% właśnie.

Może wskoczy link?

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/allegro-pobiera-prowizj%C4%99-od...

oznacz moderatorów

jolek-t2
#9 Pomysłodawca#

Kasiulki2

W sumie to może faktycznie wrzucić koszt wysyłki w cenę towaru i dać koszt wysyłki gratis i wyjdzie taka sama prowizja i trefność wywinduje. Pamiętam te początki Zefiry mentolowe a jak kasy było więcej to Dunhille zielone te z zagraniczną banderolą. Klubowe, Cudzesy i Don Pedro to już dla desperatów a Żytnią to tylko tak się mówiło sklepowej, że dla taty a waliło się w kilka osób w piwnicy 🙂

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@jolek-t2

No patrzcie państwo! Też zaczynałam od Zefirów tak na poważnie popalać. No i Dunhille - mniam!  Paczka podzielona na dwie części, w każdej dziesięć papierosków leżało...

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@jolek-t2

Co do trefności - uprzedzili Cię. Bodaj od dziś pojawiła się nowa opcja sortowania: "Trafność - najlepsza cena" Próżno szukać powiadomień o zmianie, próżno szukać różnic między nową opcją a starym sortowaniem po cenie - ale jest.

NOWOŚĆ. ZMIANA, ZMIANA, ZMIANA, HURRAAA!!!

oznacz moderatorów

jolek-t2
#9 Pomysłodawca#

Kasiulki2

Ja jeszcze tego nie widzę bo zapewne wprowadzają to falami, ale dzięki za cynk. Wszystko da się rozkminić bo tam nie pracują ludzie 

mądrzejsi

od nas. 

oznacz moderatorów