anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WYSTĄPIŁ BŁĄD PODCZAS DODAWANIA OBRAZKA

MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

Od 10 minut pojawia mi sie powyższy komunikat przy próbie wystawienia jakiejkolwiek aukcji bądź zmian w już istniejących. Do godz 15 wszystko działało OK, czyli dzień pracowniczy się kończy, coś znowu bezmyślnie modernizujemy a sprzedawcy zostaną z tym gniotem na przedłużony weekend? proszę o interwencje bo naprawdę nie da sie tak pracować. rady typu "wyczyść ciasteczka" proszę sobie darować - czyszczone na bieżąco, dzisiaj też.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MANTA_05 czy gdy korzystasz z innej przeglądarki problem również występuje? 
Jeśli tak, to prześlij proszę zrzut ekranu z widoczny całym oknem przeglądarki (z adresem strony oraz godziną i datą) z komunikatem o błędzie, który się pojawia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Też mi tak wyświetlało do momentu aż w pierwszej wystawianej ofercie każde zdjęcie wstawiłem osobno ,dalej w następnych już działało i wszystkie zaznaczone fotki wchodziły razem.

oznacz moderatorów

Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Co się dzieje z serwisem?POdczas wystawiania i nie tylko wylogowuje mnie ze strony.Po zalogowaniu znika tekst i zdjęcia.Pisałem już o tym jakiś czas temu.Dziś nie mogę dodać zdjęcia do aukcji.Pojawia sie napis "pojawił się błąd podczas dodawania obrazka".Technicznie jest coraz gorzej.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Amarelius czy problem występuje również, gdy korzystasz z innej przeglądarki lub trybu incognito? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Nie mogłem dzis dodac zdjęć.Skorzystałem z innej przeglądarki.To samo.Te utrudnienia nie są codziennie.Czasami wszsytko jest OK.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Amarelius czy finalnie udało Ci się dodać zdjęcia? Otrzymujemy zgłoszenia dotyczące problemu z dodawaniem zdjęć, ale jak na razie w każdym przypadku przy kolejnej próbie udało się dodać zdjęcia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów