anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystaw z pliku - zdjęcie w opisie

centrum_rys
#7 Wielbiciel#

Witam.

Chciałem zacząć wystawiać aukcje z pliku wszystko wypełniłem dodałem parę aukcji ale musiałem wprowadzać poprawki i niby wszystko ok już jest ale nadal nie mogę ogarnąć jak zrobić w opisie produktu w pliku csv:

Aby w opisie produktu wyświetlało się zdjęcie a z boku opis do tego zdjęcia ?

Proszę o pomoc co wpisać w opisie aby uzyskać taki efekt i jaki dać link do zdjęcia, które dodaje jednocześnie z dodaniem produktu.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@centrum_rys Muszę skonsultować tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się tutaj ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@centrum_rys Otrzymałam informację, że w tym celu powinieneś skorzystać z formatowania JSON lub HTML. 

Zachęcam też, żebyś zapoznał się z informacjami dostępnymi w tym artykule. Mogą się okazać pomocne.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

centrum_rys
#7 Wielbiciel#

Witam.

Niestety formatowanie JSON jest dość skomplikowane dla mnie. Znam się trochę na HTML jednak nigdzie nie ma konkretnej informacji jak to opisać aby poprawnie działało. Skoro jest możliwość wystawiania z pliku to uważam, że w pliku w podpowiedziach powinna być informacja o tym bo samo dodanie tekstu to żadne wystawianie aukcji bo będzie to mało czytelne i w ogóle nie efektowne. W podpowiedzi powinno być opisane jak zrobić np. formatowania tekstu czy też sam podziała okna na 2 części opis + zdjęcie w przeciwnym wypadku mechanizm ten jest zbędny dla prostego kowalskiego. 

Czy jest ktoś kto może konkretnie powiedzieć jak ma wyglądać przykładowy opis aby wyświetlenie wyszło tak jak zamierzyłem ??

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@centrum_rys Niestety nie pomagamy w tworzeniu opisów. Sprzedający powinni to robić samodzielnie. Być może inni użytkownicy, którzy pojawiają się w społeczności będą mogli Ci dać wskazówki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

centrum_rys
#7 Wielbiciel#

Oczywiście rozumiem ale zatem jaki cel ma dodawanie aukcji z pliku skoro nie ma dostępnych prostemu sprzedawcy podstawowych informacji jak stworzyć opis by był przyjazny dla kupujących ?? Wszystko to mija się wtedy z celem....

oznacz moderatorów

centrum_rys
#7 Wielbiciel#

Witam.

Poniekąd poradziłem sobie z tym problemem i przygotowałem sobie opis odpowiednio natomiast przy sprawdzaniu nie ma błędu itp. itd. ale jak chce dodać z pliku na allegro wywala mi błąd: "- Brakuje parametru EAN (225693) o wartości: "05902367902452" dla oferty z produktem." itp. itd.

Dodam, że gdy nie miałem opisu zrobionego tak jak chcę tylko normalnie jako tekst tego problemu nie było ;/

 

 

oznacz moderatorów

AquaSys
#2 Obserwator#

Pochwal się proszę jak poradziłeś sobie z tym problemem.

oznacz moderatorów