anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie negatywów w nieskończoność...

preshop
#10 Popularyzator#

Dostałam negatywy za to, że kupującemu nie udało się wymusić na mnie "rabatu", a allegro oczywiście nic z tym nie robi.

 

Kupujący złożył 3 odrębne zamówienia.

Napisał, że ma problem z jednym przedmiotem i naciskał na podanie numeru telefonu (który i tak już przecież miał) - na informację, że nie zawieram ustaleń telefonicznych zareagował wielką obrazą majestatu. Napisał jednak, że towar ma wadę. Natychmiast poprosiłam o zwrot (reklamację albo odstąpienie i odesłanie), żebym mogła zweryfikować tę wadę, bo towar był sprawdzany i tej wady nie było. Nie, on chce towar i pieniądze. I cyk, negatyw pełen kłamstw, zniesławiający mnie. Oczywiście taką taktyką nie ugrał żadnego zwrotu pieniędzy, więc wystawił kolejnego negatywa, jeszcze bardziej obraźliwego. Oba usunięte przez Allegro, więc wystawił kolejnego już bez komentarza i zero reakcji allegro, bo przecież nic złego nie zrobił. Zablokować go nie mogą, bo przecież za co, uniemożliwić wystawiania negatywów też nie, więc tak co tydzień będę dostawała negatywy za towar pełnowartościowy, zgodny z ofertą. Jeszcze niech mu dadzą milion monet na pocieszenie i zwrot z pok w ramach "poprawy wrażeń zakupowych" jak to mają w zwyczaju.

 

Więc moje pytanie jest takie - skoro jedyna reakcja allegro to głaskanie po głowie kupującego, to czy jest sens zgłaszać na policję, skoro komentarze są usunięte i została wyłącznie "goła" ocena wystawiona tylko po to, by mi zaszkodzić? 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Wpisać na czarną listę możesz, ale on może kupić z innego konta, nieładnie z jego strony ale jak nie ma komentarza tylko gwiazdki to co mu zrobić?

oznacz moderatorów

preshop
#10 Popularyzator#

Właśnie o to mi chodzi. Skoro Allegro tak skrupulatnie przetrzepuje wiadomości sprzedających, niech zweryfikuje te on kupujących. Albo chociaż przeczyta treść tych negatywów, to będą wiedzieli, kto i w jakim celu to robi, skoro klient sam pisze, że chciał dostać pieniądze, a nie dostał - wtedy wystarczyłoby usunąć negatywa i zablokować mu możliwość wystawiania kolejnych.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Kupujący dostali wolną rękę w decydowaniu o losach sprzedawców a to narzędzie nosi nazwę "subiektywna ocena" .

oznacz moderatorów