anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z allegro nie działa

badams71
#10 Popularyzator#

Znów nie działa formularz nadawczy, ale niespodzianka, problem jest inny niż wczoraj. Dodatkowo, czy ja dobrze widzę, że wyłączono już możliwość powrotu do starego formularza, mimo że nowy jest kompletnie do niczego? Ja wiem, że w tej firmie absurd goni absurd i nie powinnam już się niczemu dziwić, ale, mówiąc delikatnie, trochę się zdenerwowałam.

Zniknęły opcje wyboru godziny przyjazdu kuriera, zamawiam przesyłki, ale pewnie bez podjazdu kuriera, bo wcześniej ta opcja była domyślnie zaznaczona.

 

Gdzie w nowym formularzu opcja dodawania szablonu wysyłki? Gdzie mogę wydrukować etykiety, które zostały już stworzone? Dlaczego ktoś nad tym pracuje od kilku miesięcy i nic nadal nie działa?

 

problem z wysyłam z allegro.jpg

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43

badams71
#10 Popularyzator#

To są zamówienia, wszystkie do UPSa

f8a7fcc0-998d-11ec-8e54-13bc5177e4fe

7c5f9597-995d-11ec-9fe0-6b2ec16ccb9d

a98e8561-993c-11ec-b88d-158b1f3c242d

5c2d4da1-99a1-11ec-bb08-99f68f6eda91

Rano nie działały też do DPD, teraz został tylko UPS.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@badams71 Otrzymałam odpowiedź od działu technicznego, że sekcja z wyborem terminu podjazdu UPS i Zgody i regulaminy wyświetla się dla wskazanych zamówień poprawnie - być może chwilowo sekcje nie ładowały się np. przez słabe połączenie internetowe. Czy problem wciąż występuje? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

badams71
#10 Popularyzator#

Problem występuje od rana przez cały czas. Dzisiejsze paczki do UPSa po prostu od nas nie wyszły. Problemem jest nowy formularz nadawczy i doskonale o tym wiecie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@badams71 A mogę Cię prosić o sprawdzenie, czy taka sytuacja ma miejsce również w trybie incognito przeglądarki? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

dekorassi_pl
#8 Zapaleniec#

" Trwają prace nad osobną Listą nadanych przesyłek, na której będzie można wykonywać operacje zbiorcze: drukowanie wielu etykiet..." Podobne zapewnienia otrzymałem miesiąc temu, gdy zgłaszałem niedoróbki, jakie ma nowe "lepsze" WzA! I w ciągu miesiąca nic się nie zmieniło! Nie ma możliwości zapisana szablonu do przsyłek, nie ma możliwości ponownego wydruku etykiet itd. I pomimo to wyłączacie starą wersję! Czy ktoś w tym Allegro jeszcze myśli nad tym, co robi?

oznacz moderatorów

bispol_pl
#8 Zapaleniec#

My również zgłaszaliśmy też wcześniej masę błędów i niedociągnięć - nic, absolutnie nic nie zostało zrobione. Nie wiem kto w dzisiejszym czasie dopuszcza na do użytkowania tak niedopracowany system z taką ilością zgłaszanych uwag. Obecnie paraliżuje on wręcz prace. Ktoś tutaj odpowiadający za projekt tego narzędzia ewidentnie nie ma pojęcia o realnych potrzebach użytkowników i zlewa wszelkie informacje krytyczne. Wygląda to faktycznie jak celowe dzianie Allegro na niekorzyść użytkowników aby zmusić ich do korzystania z innych rozwiązań - czyżby wysyłam z Allegro generował za duże obciążenia i koszty? 

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Cześć. Przykro mi ale nie mam nowych informacji w tej sprawie. Proszę o cierpliwość. Możliwość zapamiętania ustawień i użycia ich przy nadawaniu, bez konieczności wpisywania za każdym razem, pojawi się w ciągu kilku dni. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Ale kiedy konktetnie ? Kilka dni trwa już ponad dwa miesiące 

oznacz moderatorów

PROMAT_SKLEP
#1 Nowicjusz#

Mam problem z nadaniem przesyłki DPD, po kliknięciu ZAPISZ PRZESYŁKI pokazuje się następujący komunikat :

Błąd przetwarzania

Ulica punktu nadania przesy0142ki jest wymagana

Gdzie mam ustawić ten parametr ?

oznacz moderatorów

best180
#2 Obserwator#

Czy ktoś z was wie w jaki sposób mogę zmienić nazwę nadawcy, allegro twierdzi, że jest za długa i nie mogę nadać paczki...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@best180 Powinieneś uzupełnić te informacje w Książce adresowej – Wysyłam z Allegrohttps://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia 

W formularzu nadawczym automatycznie uzupełnione zostaną pola w sekcji Dane na etykiecie adresem, który w Książce adresowej ustawisz jako domyślny. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

PresoDetalHurt
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie, nowe wysyłam z allegro to jest jakaś żenada, chyba będzie trzeba przenieść sprzedaż gdzie indziej, prowizję człowiek płaci nie małą a obsługa coraz gorsza.

oznacz moderatorów

olentasshoes
#7 Wielbiciel#

po zmianie danych nie działa przycisk ZAPISZ (jest nieaktywny) i dalej jest ten sam problem.

 

nie da się wykonać polecenia Allegro:

"Nazwa firmy nadawcy jest za długa. Zmień lub dodaj adres w Książce adresowej Wysyłam z Allegro".

 

BTW: skoro nazwa firmy jest za długo to po co mam zmieniać adres???

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Proponuję zwolnić moderatorów. Dwa miesiące nic nie robili to są niepotrzebni

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@ko_alka 

pitu  pitu

mi dzisiaj kurier z dpd warunkowo zabrał przesyłki

bo nie otrzymał, żadnego zlecenia odbioru przesyłek

mimo, że wszystko było wypełnione poprawnie

oznacz moderatorów

mako_smart
#8 Zapaleniec#

W UPS jak mogę edytować adres wysyłki? Niestety Allegro przycina mi adres do wysyłki. Klient podał imię, nazwisko oraz nazwę firmy. Allegro nazwy firmy nie kopiuje do adresu wysyłki.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mako_smart podaj proszę numer tego zamówienia? Możesz edytować adres odbiorcy, czy gdy próbujesz to zrobić i dopisać nazwę firmy pojawia się jakiś komunikat? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mako_smart
#8 Zapaleniec#
5626f031-9ac5-11ec-9e92-037f51b54230
 
Kiedy klikam "zmień" to pojawia mi się tylko okno "UMOWY" gdzie mogę zmienić rodzaj umowy i sposób doręczenia.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mako_smart dziękuję, wyjaśniam to, dam znać gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów