anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z Allegro: od 22 sierpnia przesyłki Allegro Standard nadasz tylko w ramach umowy Allegro

MikroLITY
#13 Ambasador#
już wkrótce przez Wysyłam z Allegro nie nadasz przesyłek Allegro Standard na podstawie umowy własnej z przewoźnikiem. Sprawdź szczegóły.

Jak jest teraz

Gdy klient podczas zakupów wybierze metodę dostawy dostępną w ramach Allegro Standard, możesz zdecydować, na podstawie jakiej umowy chcesz wysłać to zamówienie. Możesz skorzystać zarówno z naszej umowy, jak i umowy własnej z tym przewoźnikiem.

Jak będzie

Od 22 sierpnia gdy klient podczas zakupów wybierze metodę dostawy dostępną w ramach Allegro Standard, takie zamówienie wyślesz wyłącznie na podstawie naszej umowy. Nie skorzystasz już z umowy własnej z tym przewoźnikiem.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@MikroLITY Trochę to mętne, jak zwykle. Czyli te przesyłki nie będą się już zaciągać do Elektronicznego Nadawcy? Bo ja do Allegro listów czy Poczteksów nie używam WzA

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  MPI , EN ... Jak to teraz będzie wyglądało ?, potrzebujemy info , czas leci !!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TomBanknoter @mdrogeria ta informacja dotyczy Wysyłam z Allegro, w obsłudze zamówień w narzędziach przewoźnika nic się nie zmieni.
Jeśli chodzi o Managera Przesyłek InPost to metody dostawy InPost nie są rozliczane w ramach Allegro Standard (tylko Allegro Mix), więc ten mailing zupełnie ich nie dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

CynamonoweSklepy
#8 Zapaleniec#

W obsłudze E-nadawcy się zmieni. Wg informacji metody standard można będzie nadać tylko w Wysyłam z Allegro a nie np w E-nadawcy. wysyłając na umowie własnej zapłacimy cały koszt przesyłki.
Nie jest to jasne czy przesyłki allegro standard można nadać w ramach smart poza wysyłam z allegro. ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CynamonoweSklepy informacja cytowana w tym wątku dotyczy tylko nadawania przesyłek w Wysyłam z Allegro. Jeśli nadajesz przesyłki przez narzędzie przewoźnika, nic się nie zmienia. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Balegra
#8 Zapaleniec#

Mam dokładnie to samo, od ponad godziny siedzę i kombinuję... dramat!

oznacz moderatorów

GreTrans
#9 Pomysłodawca#

Stawiam taktyczną kropkę...

Mam ten sam problem. Nie wiem jak to na alegro obejść... Jedyne rozwiązanie, które widzę, to zamawianie przez menadżera inpost. Tyle tylko, ze przyzwyczajenie robi swoje - przez alegro i szybciej to idzie i łatwiej.

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

Im więcej firma paczek wysyła tym bardziej atrakcyjną umowę może sobie wynegocjować u przewoźnika. Teraz sami odpowiedzcie sobie na pytanie dlaczego takie zmiany 🙂

oznacz moderatorów

GrawerPS
#7 Wielbiciel#

też mam ten problem i nie wiem jak go rozwiązać

oznacz moderatorów

macseo
#8 Zapaleniec#

usuwanie umowy własnej czy jej modyfikacja niestety nic nie pomaga...

oznacz moderatorów

kosmeteusz
#8 Zapaleniec#

Dołączam się, mam ten sam problem.

oznacz moderatorów

Dentall
#9 Pomysłodawca#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Halo? jak to załatwić? Pomożecie może?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dentall @kosmeteusz @macseo @GrawerPS rozumiem, że piszecie o problemie zgłoszonym w tym wątku?  Problem nie powinien już występować. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów