anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z Allegro - zamówiony kurier nie podjeżdża

KingJuice
#8 Zapaleniec#

[edycja] się w usługę "wysyłam z allegro" i dla przestrogi nie uruchamiajcie tego. Mamy kilka przesyłek z wysyłką przez to coś i wyobraźcie sobie że od poniedziałku 04.10 do dzisiaj 07.10 , nikt nie podjechał po przesyłki. Złożyliśmy reklamację , codziennie piszemy w sprawie braku podjazdu i myślicie że jest efekt ? Jakaś dziunia z alegro  pisze , że interweniujemy do przewoźnika i powrócimy z wiadomością i tak codziennie pisze.  Od 4 dni zero efektu a klienci czekają. 

ps. od wczoraj już nie odpisują na wiadomości.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak działają właśnie te ich udogodnienia ,które nagminnie są obecnie wprowadzane .

oznacz moderatorów

HegemonHekate
#10 Popularyzator#

Ja zaoferowałem tę usługę klientom i działa, ale dostarczam do punktu osobiście.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Opóźnienia, pomyłki zdarzają się na całym świecie, pytanie tylko dlaczego Allegro nie bierze za to odpowiedzialności tylko sprzedawca.😁

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@KingJuice  ja bym pisał reklamacje do firmy kurierskiej. I to z podaniem lokalizacji aby wiedzieli który oddział jest za to odpowiedzialny. Z mojego doświadczenia to najskuteczniejsza metoda.

Oddziały kurierskie to czesto franczyzy i wowczas firma przewozowa dbając o swoją marke i jakość obsługi dośc szybko to załatwia z danym franczyzobiorcą.

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@KingJuice Sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową i odpowiedź proszę na wiadomość, którą od nas dostałaś w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

KingJuice
#8 Zapaleniec#

W poniedziałek pisaliśmy do was, we wtorek poszedł mail i rozmowa z wami na czacie, środa wysłany mail do was, czwartek wysłany mail i złożona reklamacja. 20 przesyłek czeka na kuriera. Piątek wyłączona dostawa wysyłam z allegro i myślę , że już chyba będzie spokój.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@KingJuice Abyśmy mogli Ci pomóc, wczoraj po raz kolejny nasz pracownik w wiadomości mailowej poprosił Cię o podanie numeru zlecenia dla UPS. Bardzo mi przykro, ale dopóki nam go nie podasz, nie będziemy w stanie Ci pomóc.  

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów