anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka do Czech

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Witam,

jesteśmy dystrybutorem sterowników cyfrowych do oświetlenia LED. Są to sterowniki naszej krajowej produkcji, instrukcje które są w nich zawarte mamy w wersji polskojęzycznej, możemy również przygotować wersję po angielsku. Chciałam zapytać czy na rynek czeski instrukcji w języku angielskim wystarczą czy powinny być tłumaczone na czeski? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Powinny być tłumaczone ale nie muszą, zależy jak bardzo wam zależy na klientach z Czech i komentarzach od nich.

oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

wiadomo klient to klient. A jak jest z  ustawieniem czasu wysyłki... w Polsce mamy 1 dzień i teraz pytanie czy mogę jakoś rozdzielić czas wysyłki krajowy od zagranicznego ( w tym przypadku myślę ze 3 dni to realny czas dostawy)

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Chodzi ci o deklarowany czas w ofercie? Nie da się tego rozdzielić na krajowe i zagraniczne, wysyłki masz realizować w tym samym terminie bez względu czy krajowe czy zagraniczne.

Kwestia różnych czasów dostawy regulowana jest "odgórnie" przez allegro w zależności od przewoźnika, nie da się tego zmienić.

oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

czyli bezpieczniej jest zmienić czas dostaw z 1 dzień na 3 dni i powinno być dobrze.

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

nie musisz zmieniać, kupujący z zagranicy nie zobaczy informacji "dostawa jutro".

oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

a orientujesz się jak jest z VAT? powinno się na Czechy ustawić 21% czy zostawić 23% tak jak jest u nas? Allegro samo nie wiem co z tym fantem zrobić, raz czytam ze powinno być 21% po czym widzę następy artykuł że sprzedając do Niemiec i Czech opodatkowuje się towar 23% VAT... 

oznacz moderatorów