anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyłka wielu zamówień jedną przesyłką

MAMY ROZWIĄZANIE!
medplus-com-pl
#8 Zapaleniec#

Klient złożył dwa zamówienia w odstępie pięciu minut. W obydwu przypadkach zapłacił koszty przesyłki InPost. Mogę obydwa zamówienia wysłać jedną przesyłką oszczędzając podwójne koszty przesyłki do klienta. Co więcej, gdyby klient złożył obydwa zamówienia na raz uniknął by kosztów przesyłki korzystając z e Smart dostaw. Jak mam postąpić?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
pinsplash
#21 Demiurg#

@medplus-com-pl  Wytłumacz Kupujacemu aby :

- anulował oba zakupy

- dodał oba przedmioty do koszyka

- Zaznaczył oba i kupił zapłacił razem

Nie wiemy czy ma smarta, ale tak czy inaczej oszczędzi na przesyłce. Tak mu to "sprzedaj". Pamiętaj jednak że z sobie znanych powodów moze chcieć dwie przesyłki 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
medplus-com-pl
#8 Zapaleniec#

Dziękuję

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@medplus-com-pl Tak, możesz wysłać dwa przedmioty w jednej przesyłce z jednym kosztem wysyłki. Do paczki włóż mu jego nadpłatę w gotówce. Odkręcanie tego w inny sposób będzie dla klienta zbyt skomplikowane.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Jeśli płacił przez PayU, możesz łatwo oddać sam koszt dodatkowej przesyłki.

Pamiętaj jednak, że zawsze w podobnym wypadku zostaniesz ukarany przez Allegro obniżeniem punktacji za "Skuteczność wysyłki", bo jeśli dodasz ten sam numer przy drugim zamówieniu, potraktują to, jak by go nie było. Już to przerabiałem

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@TomBanknoter  A tego to nie wiedziałem a kiedyś też paru gościom tak poszedłem na rękę a potem mnie dziwiło że statystyki spadły .

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Niestety, w Allegro jest coraz bardziej jak w PRL. Nie jest ważne czy coś ma sens, byle w statystykach ładnie wyglądało 😎

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

medplus-com-pl możeszwyslać w jednej , ale po wymianie maili z kupujacym . Mialem przypadek wysłałem w jednej , zwróciłem koszt jednej przesylki , a przebiegły klient upomnial się o druga przesylkę . Całe szczęście ,że koszt przesylki zwróciłem przez allegro finanse i przesłałem filmik z pakowania przesyłki ...... kontakt oczywiście się urawał . Tak ,że uważaj 

oznacz moderatorów