anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie po cenie się popsuło

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

Konkretnie w Zakończonych.

Jest tak: wpisuję czego szukam, wybieram zakończone - i albo działa, albo wyświetla się "Problem ze stroną". Jeśli działa, bez problemu mogę wpisać kolejne zapytania i wyniki dalej będą posortowane po cenie.

Jeśli jest "Problem ze stroną", muszę przejść do wyszukiwania w trwających ofertach i potem wrócić do zakończonych. Wtedy działa - ale ni diabła nie posortuje mi po cenie ani po cenie z dostawą. Mieli, mieli... i nic. Po czasie dodania sortuje bez problemu.

Ktoś tak miał? Bo u mnie to już trwa co najmniej tydzień.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Pomożecie? Tylko mi nie piszcie że tak ma być, błagam...

[edit] Zauważyłam, że można to naprawić tylko wtedy, jeśli szukam tego samego przedmiotu w trwających z zakończonych w tym samym oknie. Wpisuję kolejne wyszukiwanie, wybieram trwające oferty, przechodzę do zakończonych - i wtedy albo zaskoczy albo nie. Jak nie zaskoczy, trzeba próbować dalej. Jak zaskoczy - na kilka kolejnych wyszukiwań jest spokój, dopóki znów nie pojawi się "Problem ze stroną".

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika @cookie000 @Kasiulki2 Mi wydaje się że problem leży w założeniach.

Co chce Kupujący? Wyszukać według swojego założenia np. najtańsze

Co Chce Allegro? "Tefność" Podać Kupującemu to co allegro wydaje się że Kupujacy szuka. Jak szuka najtańszego psa, to Allegro podaje średnio-drogiego kota 🙂 a nóż widelec kupi....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@pinsplash 

O tym już krążą dowcipy w sieci...

Aż się boję kupić taboret, żeby mi reklamy sznurów nie przysłali😁

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@pinsplash

Nóż i widelec też kupi 🤣

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@Kasiulki2 

Cytat z pomocy:

"Szukasz frazy „laptop” i sortujesz wyniki wyszukiwania według ceny: od najniższej. Na górze listy z wynikami wyszukiwania zobaczysz oferty laptopów od najtańszych. Oferty przedmiotów innych niż laptopy (na przykład naklejki na klawiaturę laptopa) zobaczysz dalej na liście ofert – mimo że cena naklejek jest niższa od laptopów. "

Jak na moje oko chodzi o mocniejsze skatalogowanie produktu. Według allegro tak jest lepiej dla Ciebie. Dopiero wpisanie w cudzysłów da wynik lepszy:

https://allegro.pl/listing?string=%22%C5%9Bwiat%20ro%C5%9Blin%20ska%C5%82%20i%20minera%C5%82%C3%B3w%...

I tylko do szukania tytułów się on nadaje, bo w przypadku zamiany kolejności słów cudzysłów zaszkodzi.

Dlatego zgłosiłem pomysł na opcję w wyszukiwarce. Czekam na głosy i - co najważniejsze - działanie allegro.

A test zdałaś ? 😁

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@cookie000 

W wypadku wyszukiwania po cenie to ja nie wiem, o co chodzi, ale na pewno nie o wyszukiwanie po cenie. Tam (dość wysoko) siedzi ktoś, kogo to wyszukiwanie mierzi, a nie za bardzo ma pomysła jak je zlikwidować.

No i kombinuje jak koń pod górkę... A może tak, a może inaczej? Zygzaczkiem? Czy może zygzaczkiem z pętelkami?

PS. Test zdałam. Wyszły same plusy - jestem w ciąży i mam trzy promile. Jedno i drugie nie wiem, skąd🤣

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 odpowiedź nt wyników testu : https://pl.wikipedia.org/wiki/Krople_Inoziemcowa

Zakraplał sam Inoziemcow 😅

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@pinsplash 

Jesssu...

Po takiej dawce to wszystkie chyba byli Inoziemcowy - jeden z Marsa, drugi z Jowisza🤣

oznacz moderatorów