anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie po nazwisku

ETHome
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_

Po ostatniej wgranej poprawce w zakładce Zamówienia nie da się już wyszukać po nazwisku osoby, do której jest wysyłka. Nie zawsze przecież osoba do ktorej wysyłam jest taka sama jak właściciel konta, przykładowa aukcja 14702471388, nie jestem w stanie tego wyszukać, a do tej pory nie było problemu. W tej samej zakładce nie da się szukać po fragmencie numeru, po fragmencie sygnatury ( co działa np. w zakładce oferty ) - bardzo proszę o zgłoszenie do działu technicznego

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ETHome Cześć. 🙂 Problem dotyczy tylko jednego zamówienia, czy wszystkich? Czy możesz nam nagrać tę sytuację? Standardowo poproszę też o wyczyszczenie plików cookies i sprawdzenie tego w innej przeglądarce. Dopytuję o to, ponieważ sprawdziłam tę sytuację na koncie testowym i w zakładce Zamówienia system wyszukuje mi po nazwisku konkretne zamówienia, działa to prawidłowo. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ETHome
#9 Pomysłodawca#

Przepraszam, byłam chora. W wyszukiwarce ofert można wyszukać po dowolnym fragmencie tytułu, po sygnaturze, niestety nie działa to w zakładce zamówienia - jak wpisujesz część - to system nic nie pokazuje, musisz znać pełny numer specyfikacji. Co ciekawe - działa na pojedyncze słowa i na nazwisko, ale już nie na kawałek sygnatury, sprawdz to prosze jak możesz, nie mogę teraz  zrobić filmu. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ETHome sprawdziłam to i w Zamówieniach mogę szukać po nazwiskach, tytułach, po całości, fragmencie i wszystko mi ładnie wyszukuje. Więc jeśli problem wciąż u Ciebie występuje, to potrzebujemy nagranie ekranu, bo nie jesteśmy w stanie odtworzyć tego błędu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów