anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

X-press Kurier - warto to uruchomić?

OWL-TECH8
#8 Zapaleniec#

Witam,

Jakie posiadają Państwo doświadczenia z usługami X-press Kurier? Warto dodać ?

Zapisy typu jak niżej wróżą masę problemów ..

Co, jeśli nie odbiorę przesyłki?

Jeśli nie przełożysz terminu dostawy i nie odbierzesz przesyłki, kolejna próba doręczenia będzie płatna. Otrzymasz od przewoźnika wiadomość SMS z numerem telefonu. Skontaktuj się z przewoźnikiem i wskaż nowy termin odbioru. Firma ustali, czy sprzedający zgadza się na pokrycie kosztu kolejnej dostawy, który następnie musisz zwrócić sprzedającemu.
Dodatkowe informacje

Jeśli wybierzesz dostawę X-press Couriers, płatność przelewem tradycyjnym będzie niedostępna. Czas realizacji takiej płatności jest długi, więc uniemożliwiłaby ona szybką dostawę.

O statusach przesyłki przewoźnik poinformuje Cię SMS-em. W ten sposób dowiesz się, że przesyłka została nadana oraz kiedy kurier podejmie próbę doręczenia.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

domkar04
#14 Krzewiciel#

no i się chłop nie dowiedział 🙁

oznacz moderatorów

morgula
#1 Nowicjusz#

DRAMAT! TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA! Obiecują dostarczenie przesyłki tego samego dnia, pobierają za to opłąte po czym wysylaja sms, ze nie teraz ,że póżniej, że niewiadomokiedy... Totalne lekceważenie klientów.

oznacz moderatorów

Client:42580396
#7 Wielbiciel#

Robią jeszcze inaczej. Przysyłają esms że kurier był i przesyłki nie doręczył bo nie było nikogo w domu. I odsyłają przesyłkę gdzieś do jakiegoś magazynu. Wierutne kłamstwa. Byłem w domu grzecznie czekałem. Czekam na tą przesyłkę już ponad tydzień. Codziennie przysyłają esms że w dniu dzisiejszym do godziny 22  będzie dostarczona paczka. Nikt nie przyjeżdża. Tylko informacje że nie dostarczono z powodu braku odbiorcy. Nadmienie że mieszkam w samym centrum Warszawy. Ta firma powinna dostarczać ziemniaki na Bronisze a nie robić z ludzi **piiip**ów. Już 3 razy zmieniali numer przesyłki po to chyba aby zagmatwać sprawę. Nawet interwęcja z Allegro w tej sprawie nic nie pomogła. Dzięki tej firmie zmienia się powoli moje dobre zdanie o współpracy z całą firmą Allegro. Takich kurierów powinniście się wystrzegać jak ognia.

oznacz moderatorów

WidelecNaTalerzu
#9 Pomysłodawca#

Jestem ciekaw jak to wygląda na tle zwykłych paczek z dostawą 24h

Czy % tak samo wyglądają jak w przypadku wyboru między paczkomatem a kurierem, czy też jest to bardzo znikomy wybór. 

 

Pomysł gniot czy jest ok?

 

oznacz moderatorów