anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Złośliwe zażalenie i ustalone

VinceandJenny
#8 Zapaleniec#

Dlaczego ktoś może wykorzystać moją własność intelektualną, aby złożyć skargę, że naruszam moją własność intelektualną , a skarga jest zasadna?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

pinsplash
#21 Demiurg#

@VinceandJenny Jak opiszesz dokładnie o co chodzi, postaramy się pomóc...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

VinceandJenny
#8 Zapaleniec#

Dzięki pinsplash,

Jako zdjęcia do ofert wykorzystujemy własne zdjęcia (zrobione przez nas, przez nas modyfikowane, posiadamy wszystkie oryginalne pliki). Ale któregoś dnia ktoś skarżył się, że zdjęcie jest ich, a my naruszyliśmy ich własność intelektualną.

Oferty te są więc blokowane przez Allegro i nie można ich wznowić. Piszę do zespołu, na razie bez odpowiedzi.

Nie wiem, jak mogą uzasadnić tę skargę. To niesprawiedliwe i dziwne!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@VinceandJenny czy napisaliście do nas w tej sprawie tutaj?
Tak jak w przypadku wcześniejszej korespondencji (w sprawach nr 22588359 oraz nr 22289505), abyśmy mogli udzielić szczegółowych informacji poproszę o kontakt przez formularz.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

VinceandJenny
#8 Zapaleniec#

Dziękuję La_nika,

Sprawę wystawiamy przez formularz. Po napisaniu pierwszego formularza otrzymujemy odpowiedź, która mówi nam, jakie jest naruszenie. To szybka odpowiedź.

Ale po tym, jak powiemy zespołowi, że jest to nasza własna własność wywiadowcza i możemy dostarczyć dowody, nie otrzymaliśmy odpowiedzi przez 24 godziny.

Tak, że dziś rano znowu piszemy do Allegro Kontakt, ale jeszcze żadnych odpowiedzi.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@VinceandJenny nie widzę takiej wiadomości napisanej dziś (jedynie wiadomości e-mail z kwietnia i marca). Czy na pewno została napisana z konta, z którego piszecie tutaj oraz wysłana przez ten fromularz

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

VinceandJenny
#8 Zapaleniec#

 Odpowiedzieliśmy na link w mailu, numer sprawy to 24125721

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@VinceandJenny ok, dziękuję bardzo. Znalazłam tą wiadomość, poczekaj proszę na wiadomość Doradcy w tej sprawie. Osoba, która zajmuje się weryfikacją zgłoszeń będzie mogła odpowiedzieć na Twoje pytania. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

VinceandJenny
#8 Zapaleniec#

dziękuję, la_nika

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli macie pewność że użyto wasze zdjęcia to wy powinniście zgłosić takie nadużycie .

oznacz moderatorów

VinceandJenny
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. Nie wiem, czy zdjęcia są wykorzystywane przez innych. To znaczy, że używamy własnych zdjęć, ale inni twierdzą, że zdjęcia należą do nich i składają reklamację, która jest potwierdzona.

oznacz moderatorów