anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaż, brak kontaktu z allegro

modemix_pl
#7 Wielbiciel#

Czy wie ktoś w jaki sposób można się skontaktować z allegro odnośnie blokady konta? Nie odpowiedzieliśmy na pytanie klienta w dyskusji, zwykłe przeoczenie (tzn. autoresponder odpowiedział :)) ,pierwszy raz taka sytuacja i poszła blokada bez ostrzeżenia trochę to irytujące, sprzedaje na allegro z 10 lat, jestem dobrym klientem, mam spore obroty, wysłałem od soboty przez formularz 3 zapytania i zero odpowiedzi.  Jak się tam można do kogoś dobić?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@modemix_pl kolejny przykład nadgorliwości pracowników allegro, blokada bo co nam zrobicie, poczekaj ostatnio sprzedawca walczył z 5 dni zanim mu odblokowali, a dostał blokadę za nie wysłanie faktury mimo że była załączona w panelu 😄 

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/jak-allegro-traktuje-sprzedawców-historia-...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@modemix_pl Przygotuj się na kilka dni odbijania się od ściany...

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Allegro da Ci kilka dni na wykonanie rachunku sumienia i na przemyślenie swoich win, a żebyś w przyszłości nie przyszło Ci do głowy więcej takie głupoty robić 😀

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka  Czyżby koleiny przykład działania pracownika allegro zanim przeanalizował sytuację  ???????

________
Κώστας
oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Spróbuj przez whatsapp, tam zazwyczaj idzie to sprawniej 🙂

oznacz moderatorów

modemix_pl
#7 Wielbiciel#

Próbowałem, na whatssupie cisza

Edit:

właśnie dostałem odpowiedz na watssupie, niestety nic nie udało się załatwić

"Wkrótce otrzymają Państwo odpowiedź w tej sprawie, ponieważ sprawy są rozpatrywane zgodnie z kolejnością zgłoszeń ."

oznacz moderatorów