anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zablokowana sprzedaż

MAMY ROZWIĄZANIE!
agakotas81
#8 Zapaleniec#

sprzedaż zablokowana opłaty uregulowane jak zawsze terminowo byłam na urlopie i  teraz widzę blokadę  i zakończono mi kilka ofert  i nie mogę ich ponownie wystawić przez blokadę  inne aukcje są ale  nie wiem czy klienci mogą kupować o co chodzi?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli masz blokadę to musisz mieć maila od Allegro i wyjaśnić możesz tylko poprzez kontakt tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Powód blokady masz podana w e-mail od allegro

 

oznacz moderatorów
agakotas81
#8 Zapaleniec#

no własnie nie mam żadnego maila od nich tylko blokada jak sie na allegro zalogowałam i nic na mailu nic

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@agakotas81 Blokada sprzedaży została nałożona na Twoje konto w związku z nieopłaceniem pełnej kwoty podsumowania miesiąca. Wpłata, o której teraz piszesz, jeszcze do nas nie dotarła. Gdy ją zaksięgujemy, blokada sprzedaży zostanie automatycznie zdjęta.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
agakotas81
#8 Zapaleniec#

ale jakiej kwoty co to znaczy zapłaciłam fakture  tak jak napisana zadnej niedopłaty nic nie było  co mam zapłącić?

oznacz moderatorów
agakotas81
#8 Zapaleniec#

te 0,98 o których teraz zostałam poinformowana  zapłaciłam ale 100 zł bo nie  mozna ponizej złotówki płacic a tak na marginesie nie dostałam zadnego powiadomienia od Was ze mam jakąs niedopłatę kiedy odblokujecie konto

oznacz moderatorów
agakotas81
#8 Zapaleniec#

jeszcze jedno zostały mi zakonczone aukcje  bez powodu teraz  część z nich była wyróżniona i oczywiście za ponowne wystawienie zapłacee ,m no chyba nie 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@agakotas81 Oferty zakończone w trakcie blokady sprzedaży nie zostaną automatycznie wznowione. Możesz je wystawić samodzielnie. 

Majowe podsumowanie miesiąca wyniosło na Twoim koncie 4724,95 zł, a wpłaciłaś 4626,45 zł. 100 zł zaksięgowane dzisiaj spowodowało zdjęcie blokady. W przyszłości pamiętaj, żeby opłacać dokładnie kwotę z podsumowania miesiąca.

 
 
   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
agakotas81
#8 Zapaleniec#

na fakturze jest napisane 4626,45 i takie mam dane

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czyli jednak wszystkiego zgodnie z prawdą tu nie napisałeś, FV uregulowana dziś.😡

oznacz moderatorów
agakotas81
#8 Zapaleniec#

faktura uregulowana cyferka w cyferke a  teraz mi napisali że jakieś 0,98 skąd nie weim  ale i to jest dziwne  bo żadnej informacji nie było tylko blokada a faktura zapłacona dawno i tak jak podane dane !!! I nie dzis uregulowana **piiip**ką nie jestem !!!

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@agakotas81 Pamiętaj, żeby zawsze wpłacać kwotę, która jest widoczna na fakturze w rubryce "Razem kwota do zapłaty" (taką informację otrzymałaś również w prowadzonej obecnie korespondencji mailowej). To pomoże Ci uniknąć w przyszłości podobnych problemów.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czytam że 100zł a nie 0,98!🤔

oznacz moderatorów
agakotas81
#8 Zapaleniec#

tyle wpłąciłam  bo 0,98 nie można a nie bede sie  bawić w złotówki

oznacz moderatorów