anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto art.2.12

Vercon_
#2 Obserwator#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry.
Wpadły nam 3 zamówienia kilka dni po założeniu konta i dodaniu pierwszej aukcji.
Allegro uznało, że coś nie pasuje i zablokowali nasze konto.

Allegro zablokowało nasze konto i prosiło o przesłanie dodatkowych dokumentów - wysłaliśmy im wszystko co potrzebowali włącznie ze zdjęciami produktu, dowodu, czy selfie z dowodem.
W mailu zwrotnym otrzymaliśmy informację:
"Przykro mi, ale weryfikacja przebiegła negatywnie. Zdjęcie ograniczeń z konta wiązałoby się ze zbyt dużym ryzykiem dla bezpieczeństwa przyszłych transakcji. Na podstawie art. 2.12 Regulaminu Allegro konto pozostanie zawieszone na czas nieokreślony. W oparciu o art. 8.7 Regulaminu Allegro nie wyrażamy również zgody na ponowną rejestrację w Serwisie"

Kupujący już dawno otrzymał zamówienie i korzysta z produktu, a nasze pieniądze są zablokowane.
Prosiłem o informację jakie dane mam podesłać, abyśmy mogli zostać poprawnie zweryfikowani, niestety jedyne co otrzymuje to identycznego maila jak powyżej.

Jesteśmy hurtownią budowlaną, która chciała rozpocząć sprzedaż na Allegro, niestety jest nam to blokowane.

Co mogę zrobić w tej sytuacji?
Jak odblokować pieniądze oraz konto?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @Vercon_! Przykro mi, ale nie jestem w stanie pomóc w tej sytuacji. Decyzję w sprawie blokady konta może podjąć tylko Dział bezpieczeństwa.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Vercon_
#2 Obserwator#

Jak widać z wiadomości wyżej dział bezpieczeństwa nie należy do szczególnie kompetentnych 🙂

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Vercon_ Na odblokowanie konta się nie nastawiaj - niestety 😐
Czytając takie tematy jak ten na przestrzeni ostatnich kilku lat mogę powiedzieć że będzie to w zasadzie niemożliwe.

Powalcz o wypłatę środków.

oznacz moderatorów