anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto, niska jakość sprzedaży

makojh114
#7 Wielbiciel#

Witam, dwa lata temu sprzedawałem w dropie różne rzeczy (często czas dostawy był wydłużony do 10 dni), kupujący otworzył dyskusję i dostał zwrot z POK, chociaż informowałem jego oraz allegro o czasie dostawy, tym samym zostało ono zablokowane, klienci w tym okresie nie zwracali kompletnie uwagi na czas dostawy ale nie robili większych problemów poza tym jednym.

W tym roku założyłem kolejne konto ale tym razem jako firmowe. 14 października moje konto zostało zablokowane z powodu naruszenia art. 8.7 Regulaminu Allegro, mimo wysokiej jakości sprzedaży (98,1% ocen pozytywnych, 338 poleceń na ponad 1000 zamówień), na tym koncie miałem tylko jeden POK ponieważ kupujący nie chciał podać numeru konta do zwrotu. Dziwi mnie, że przez pół roku allegro nie widziało problemu, konto zostało normalnie aktywowane, rachunki na niemałe kwoty opłacałem zawsze w terminie.

Czy istnieje możliwość odblokowania tego konta? Dodam, że na poprzednim koncie sprawa została zamknięta a zwrot z POK opłacony. Kontakt przez formularz nie przynosi żadnych efektów.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Często tak bywa że jak blokują to wszystkie, ale niestety nikt tu nie rozwiąże, ale napisałeś publicznie to wszystko możliwe.😁

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@makojh114 Jeśli otrzymałeś odmowę w korespondencji z konsultantami, którzy znają szczegóły tej sprawy, pisanie tutaj nic nie zmieni. Możesz próbować się odwoływać w korespondencji, którą prowadzisz. Być może przyniesie to pozytywny efekt.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

makojh114
#7 Wielbiciel#

Odwoływałem się od decyzji pracownika allegro, nie przynosi do żadnych skutków, a kierownik ds. reklamacji nie zaprzecza temu co wyżej napisałem.

oznacz moderatorów