anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane wypłaty

bumper3
#9 Pomysłodawca#

Tydzień temu wysłałem wszystkie potrzebne dokumenty do weryfikacji, przed chwilą moje wypłaty zostały zablokowane, ile taki portal jak allegro potrzebuje czasu na zweryfikowanie dowodu osobistego ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

bumper3
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@bumper3 

Allegro nie weryfikuje dokumentów do wypłat. Robią to operatorzy płatności.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bumper3 Już konsultuję Twoje zgłoszenie. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bumper3 Otrzymałam informację, że Twoje konto PayU zostało zablokowane, ponieważ przesłałeś dokumenty dopiero po wyznaczonym terminie. Pozostanie zablokowane do momentu reweryfikacji danych. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

bumper3
#9 Pomysłodawca#

miałem czas do 22.08.2023, dokumenty wysłałem 15.08.2023

ja nie widzę tu przekroczenia terminu

skoro wy lub firma której to zleciliście potrzebujecie aż miesiąca czasu na weryfikacje dokumentów trzeba było to uwzględnić w wiadomości do mnie.

Allegro to mój podstawowy dochód, 25-go każdego miesiąca mam ustawioną wypłatę wszystkich środków, 21.08.2023 o godz 23:50 zostały zablokowane środki mimo spełnienia wszystkich wymagań.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bumper3 Przepraszam Cię, za moją nieprecyzyjną wypowiedź. Samo załączenie dokumentów nie jest jednoznaczne ze spełnieniem warunków. Wniosek musiałby zostać rozpoczęty przez Partnera i zweryfikowany przez operatorów płatności do 21.08.2023. Ponieważ dokumenty zostały załączone 15.08, operator nie miał możliwości, aby zdążyć ze sprawdzeniem danych w tym terminie. Proszę Cię zatem o odrobinę cierpliwości i oczekiwanie na odpowiedź drogą mailową na zgłoszenie numer 35432845.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

bumper3
#9 Pomysłodawca#

"Przepraszam Cię, za moją nieprecyzyjną wypowiedź. " Raczej kłamstwo lub próbę zrobienia ze mnie **piiip**y na oczach innych forumowiczów.
Mniej lania wody, więcej konkretów, zakładam, że z doświadczenia jest Pani w stanie powiedzieć mi chociaż przybliżony czas weryfikacji od momentu złożenia dokumentów. Tak jak wspomniałem wcześniej Allegro to mój podstawowy dochód i mam również zobowiązania wobec innych instytucji a nie mam w zwyczaju innych okłamywać lub robić z nich **piiip**ów tak jak jest to praktykowane tutaj.

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bumper3 Jak już zapewne wiesz, weryfikacją zajmuje się operator płatności PayU, a ta może potrwać do kilku dni, ze względu na dużą ilość wniosków, jaką otrzymała firma PayU. Jeśli w ciągu 2 dni nie otrzymasz żadnych informacji w sprawie odblokowania konta, proszę napisz tutaj do nas. Podejmiemy odpowiednią interwencję. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów