anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowanie konta przez dział bezpieczeństwa

Client:103014858
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

witam, od niedzieli prowadzę potyczkę z działem bezpieczeństwa, bo zablokowali mi sprzedaż oraz wypłaty. Nie wiem nawet dlaczego, ale okej wysłałem wszystkie zdjęcia o które prosili. Pani napisała ze wszystko okej, konto zostało aktywowane (zniknął baner o blokadzie) i napisała, ze mogę już wypłacić pieniądze.

 

mimo tego nie mogłem zlecić przelewu oraz mail o wypłacie poprzedniego przelewu się nie pojawił.

 

zadzwonilem do Allegro do działu finansów i powiedzieli ze mam nałożona blokadę na wypłacanie… pan powiedział ze wygeneruje wiadomość do DB i wszystko powinno być super. Po rozmowie otrzymałem wiadomość e-mail ze moje konto zostało całkowicie zawieszone tak jak na początku w niedziele!! Ja już nie wiem co mam robić, może wy mi pomożecie…

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Może moderator coś podpowie ale jak znam życie to zasada jest żeby prowadzić korespondencje z DB.😐

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103014858 Na ten moment polecam poczekać cierpliwie na odpowiedź od działu bezpieczeństwa. Nie ma innego sposóbu, abyśmy mogli odblokować Twoje konto, więc to jedyna rzecz, którą mogę Ci polecić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103014858
#7 Wielbiciel#

A ile to w praktyce może potrwać? Bo jakby pan od laptopa już go ma i jest bardzo zadowolony a ja nie bo nie mam pieniędzy. A jestem umówiony z panem od **piiip** na zakup komputera i on nie będzie czekać w nieskończoność bo Allegro ma takie widzimisie ….

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:103014858 Jak długo to najjaśniejszy nie wie, musisz pisać z DB.😁

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103014858 A czy możesz wyjaśnić, dlaczego wystawiasz ofertę konsoli na Allegro jeśli sprzedałeś ją w innym serwisie? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103014858
#7 Wielbiciel#

bardzo źle mnie pani moderator zrozumiała, za pieniądze sprzedane z konsoli kupuje komputer na **piiip**. Nie sprzedaje tam KONSOLI

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103014858 W takim razie bardzo mi przykro, ale dział bezpieczeństwa również zrozumiał to w ten sam sposób. Opisz proszę swoją sytuację jeszcze raz, spokojnie i od początku w korespondencji mailowej, którą z nami prowadzisz, a otrzymasz od nas odpowiedź tak szybko jak tylko będzie to możliwe. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103014858
#7 Wielbiciel#

w sensie chodzi pani o te wiadomość do DB w której mówiłem o tym ze po konsole ma być pan z tamtego serwisu? To on sie nie zjawił, ofertę tam usunąłem i dlatego wystawiłem na Allegro.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103014858 Dokładnie o to chodzi. Napisz proszę to wyjaśnienie w korespondencji z działem bezpieczeństwa. To przyspieszy weryfikowanie Twojej sprawy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103014858
#7 Wielbiciel#

Mam czekać z wysłaniem konsoli do klienta do czasu gdy dział bezpieczeństwa odblokuje moje konto, czy mogę bez stresu mu to wysylac bo sam już nie wiem..

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Czyli to zemsta allegro 😆 bo chcesz kupić komputer na pitupitu a nie na allegro. Teraz niby zasłania się nieumiejętnością czytania ze zrozumieniem. I nadal blokują aż może zmienisz zdanie.

oznacz moderatorów