anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowano mi przewidzianą na 1 dzień miesiąca wypłatę środków - dlaczego?

megamind
#8 Zapaleniec#

Zablokowano mi przewidzianą na 1 dzień miesiąca wypłatę środków - 19 tys. Wszystko bez jakiegokolwiek uprzedzenia oraz wyjaśnienia po fakcie. Na zgłoszenie przez formularz otrzymałem informację, że skontaktują się w tej sprawie z operatorem i dalej cisza, brak kolejnych wiadomości. Kontakt telefoniczny oczywiście niemożliwy.  To są jakieś **piiip**kie metody.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#

Miałeś wcześniej aktywne wypłaty? Jeśli tak, to operator sam nie blokuje wypłat, dzieje się tak na wniosek Allegro. Domagaj się wyjaśnień na czacie lub przez formularz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów

megamind
#8 Zapaleniec#

Tak, wcześniej wszystko działało prawidłowo. Przez formularz zgłoszeni złożyłem , jak napisałem powyżej. Jedyną nic nie wyjaśniającą odpowiedź otrzymałem w środę i dalej cisza.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

megamind podejrzewam ,zechodzi o dosłanie dokumentów do konta , masz idealną jakość więc blkada z tego podwodu nie możliwa ,

oznacz moderatorów

megamind
#8 Zapaleniec#

Dostałem wcześniej informację z PayU z żądaniem przesłania jakiegoś oświadczenia i to zrobiłem. Zablokowano mi natomiast wypłatę z Przelewy24 a to było aktywowane, nie pamiętam dokładnie, rok temu, góra dwa - wszystko było wysłane i działało do poprzedniego miesiąca. Chyba Allegro nie kontroluje już do końca co się u nich dzieje.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To nie może być tak, że Allegro sobie blokuje cudze pieniądze. Muszą być podstawy prawne i regulaminowe i muszą być podane konkretne powody. Jeżeli tych powodów nie znasz i Allegro mimo wezwań ich nie podaje, to zacznij domagać się wypłaty swoich pieniędzy wraz z odsetkami. Wyślij w tej sprawie list polecony za potwierdzeniem odbioru.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Do przelew 24 wcześniej nie byl konieczny skan dowodu osobistego , a teraz jest . Informowali o konieczności uzupelnienia jakoś na wiosnę , może tu tkwi przyczyna .

oznacz moderatorów

megamind
#8 Zapaleniec#

Żadnej informacji nie otrzymałem. Zresztą wymaganie skanu dowodu osobistego chyba nie ma podstaw prawnych. Ponadto problemem jet to, że Allegro nie kwapi się w żaden sposób do rozwiązania tej sytuacji.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

megamind instytucje finansowe aktualnie mają prawo żądania skanu tego dokumentu .

oznacz moderatorów

megamind
#8 Zapaleniec#

Nawet jeśli, zresztą nadal nie wiadomo o co chodzi,  to zablokowanie takiej kwoty bez jakiejkolwiek informacji to zwykłe bandyctwo.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@megamind Otrzymałeś od nas dzisiaj dwie informacje, więc jesteśmy w kontakcie z Tobą w tej sprawie. Postaramy się wyjaśnić tę sytuację, ale kontynuuj proszę z nami korespondencję mailową w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

megamind
#8 Zapaleniec#

Tak dostałem, ale po założeniu tego wątku i czekałem na to od środy. Udzielone odpowiedzi niestety nie wniosły nic do sprawy. Nadal nie mam swoich pieniędzy ani konkretnych wyjaśnień.

oznacz moderatorów

megamind
#8 Zapaleniec#

Problem ostatecznie rozwiązano wczoraj i mogłem wypłacić pieniądze. Otrzymałem informację, że usługa została zweryfikowana - choć wcześniej żadnej informacji o weryfikacji nie było, a wypłaty do problematycznego momentu zawsze otrzymywałem zgodnie z planem.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@megamind dziękuję za informację i mam nadzieję, że taka sytuacja się nie powtórzy 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów