anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowano możliwość wypłaty środków Przelewy24

ArekKarp
#10 Popularyzator#

Od 28 kwietnia 2023 nie dostaję środków z allegro z Przelewy 24 

dostałam taką informację jak weszłam na swoje FINANSE : 

Zablokowano możliwość wypłaty środków Przelewy24

Dlaczego nie poinformowano mnie o blokadzie i z jakiego powodu ?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ArekKarp konsultuję Twoje zgłoszenie. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią, jak tylko się czegoś dowiem. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ArekKarp otrzymałam informację, że udało Ci się już wyjaśnić wskazaną kwestię w sprawie nr 32922669. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ArekKarp
#10 Popularyzator#

Tak, jeśli się problem powtórzy mam zadzwonić do swojego banku

oznacz moderatorów

ArekKarp
#10 Popularyzator#

Bank nic nie wie.

Niestety ciągle nie mam pieniędzy na koncie. To że ja w danym dniu otrzymuję wpłatę z Allegro np. 2maja , a za 2 dni jest ona anulowana to coś tu nie gra

0 W PUNKT!
 
 
 
 
0 W PUNKT!
 
 
 
 
oznacz moderatorów

ArekKarp
#10 Popularyzator#

Niestety ciągle nie mam pieniędzy na koncie. To że ja w danym dniu otrzymuję wpłatę z Allegro np. 2maja , a za 2 dni jest ona anulowana to coś tu nie gra

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ArekKarp W korespondencji, której numer wskazała Wiktoria, znajduje się informacja, że sprawa jest konsultowana z operatorem płatności. Poczekaj proszę na kolejną wiadomość mailową.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ArekKarp
#10 Popularyzator#

Dlatego tak wypytuje, bo może ktoś miał podobna sytuację i mnie uspokoi, że miał ktoś w społeczności taka sytuację, która wynikła z.....

No właśnie jakoś nikt z administratorów nie chce mnie uświadomić dlaczego pieniądze moje są blokowane, w końcu za co mam kupić kamienie do tworzenia bransoletek ? Taka sytuacja zapewne miała już miejsce u innych allegrowiczów. Tylko że to było w 2020 roku

oznacz moderatorów

ArekKarp
#10 Popularyzator#

Ciągle czekam od 28 kwietnia na rozwiązanie problemu z przesłaniem kwoty powyżej 5 tys. Jest to sprawa nie wyjaśniona. Dostaję przelewy z Payu , a nie ma z Przelewy 24

Każecie mi iść do banku. Byłam i każą mi dzwonić na infolinię mojego banku. Doradzili mi ze mam dzwonić na Przelewy 24.

Tylko pytam się dlaczego ja to mam robić jak podobno allegro już tę sprawę załatwia z Przelewy24 i jakoś załatwić nie może. 

W końcu jest to firma pośrednicząca z allegro i związana z nim umową na przesyłanie na moje konto pieniędzy ze sprzedaży, gdzie duża prowizja zostaje w allegro a u mnie na dzień dzisiejszy zero.

Prowizja powinna być wstrzymana w takiej sytuacji, bo z czego mam ja zapłacić ????

oznacz moderatorów

ArekKarp
#10 Popularyzator#

Dostaję mejla i owszem i oceną załatwienia sprawy przez Społeczność Allegro i co mam napisać ? Nie mam środków na zakup towaru i zapłatę prowizji na allegro. Grosze spływają na Payu

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ArekKarp Twój bank odrzuca przelewy z powrotem do operatora. Ani operator, ani Allegro nie mają na to wpływu. Tę sprawę wyjaśnij bezpośrednio z bankiem, a jeśli jest to niemożliwe, to do wypłat wskaż inny rachunek bankowy.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ArekKarp
#10 Popularyzator#

W Banku dostałam odpowiedź, że u nich nie ma problemów technicznych i poradzili mi złożyć reklamacje do PZELEW24 na nie wykonanie złożonej dyspozycji przez Allegro-  i tak w poniedziałek zrobię. 

Jakie konto Pani  mi doradza stworzyć ? Mam inne założyć jeśli  aktualne jest aktywne i poprawne, gdyż wpływają na nie pieniądze z allegro z Payu i inne wpłaty są też realizowane tylko przelewy24  z allegro nie przychodzą.

oznacz moderatorów

ArekKarp
#10 Popularyzator#

Zgodnie z sugestią doradcy allegro zmieniłam dzisiaj 10.05.2023 nr konta w Banku PKO BP i nadal mam zablokowane środki do wypłaty na Przelewy24 trwa to już drugi tydzień ( od 26 kwietnia 2023r.)
Elżbieta Karpiel

oznacz moderatorów

ArekKarp
#10 Popularyzator#

Zgodnie z Pani sugestią  zmieniłam dzisiaj 10.05.2023r nr konta w Banku PKO BP i nadal mam zablokowane środki do wypłaty na Przelewy24 trwa to już drugi tydzień ( od 26 kwietnia 2023r.)
Elżbieta Karpiel

oznacz moderatorów

ArekKarp
#10 Popularyzator#

Zgodnie z sugestią doradcy allegro zmieniłam nr konta w Banku PKO BP i nadal mam zablokowane środki do wypłaty na Przelewy24 trwa to już drugi tydzień ( od 26 kwietnia 2023r.)
Elżbieta Karpiel

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ArekKarp Czy przeprowadziła Pani weryfikację (wykonała Pani przelewy weryfikacyjne) w celu potwierdzenia nowych danych do wypłat? Weryfikacja może potrwać kilka dni roboczych.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ArekKarp
#10 Popularyzator#

tak, złotówka przeszła

 

oznacz moderatorów

ArekKarp
#10 Popularyzator#
 

dostałam takiego mejla

Dzień dobry ArekKarp,
Zmieniły się ustawienia Twoich metod wypłat.

Wypłaty środków

SPOSÓB WYPŁATY

 

 

Konto bankowe
PL771......890
 

 

Konto bankowe .....207979
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ArekKarp Jeśli wykonała Pani przelew dzisiaj, muszę prosić Panią o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów