anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zachęcanie do POK kiedy klient otrzymał zwrot przez allegro finanse

europa89
#10 Popularyzator#

Klienta otwiera dyskusje pomijam fakt, że bez kontaktu wcześniejszego, że nie otrzymał zwrotu pieniędzy 3 dni po otrzymaniu go przez nas. Kliknąłem zwrot następnego dnia po jego otrzymaniu i dzień przed otwarciem dyskusji. Klient twierdzi, że nie chce zwrotu na konto które podał w formularz zwrotu tylko na konto, które umieścił w przesyłce na kartce. Za późno. Poszło przez allegro finanse. Ale cała choroba tego wszystkiego polega na tym, że dzisiaj odezwał się bot-człowiek cokolwiek oferujący zwrot z tytułu POK.

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Pytam na jakiej podstawie, jakim prawem oferujcie klientowi złożenie POK skoro pieniądze został zwrócone poprawnie zgodnie z jego prośbą na konto w formularzu zwrotu?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

BOT działa tak jak jest zaprogramowany i winić maszyny za to nie można jak już to jego twórcę 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@europa89 Jak sam zauważyłeś jest to automatyczna wiadomość z systemu na podstawie kontekstu całej rozmowy między Tobą, a Kupującym. Skoro zwrociłeś środki to nawet jeśli kupujący rzeczywiście złożyłby wniosek do POK to prawdopodobnie i tak zostałby automatycznie odrzucony. To, że informujemy kupującego o samej możliwości ubiegania się o rekompensatę z POK nie jest równoznaczne z tym, że rzeczywiście zostanie ona zrealizowana, bo każdy wniosek  jest indywidualnie rozpatrywany.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów