anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zagadka chyba rozwiązana?

RED
#20 Guru#

Pytania

Kto wpisał odległe terminy wysyłek wszystkim sprzedawcom przed świętami?

Jaki Sprzedawca na Allegro otrzymał setki komentarzy negatywnych?

i nie ma zawieszonego konta?

 

Kto ma komentarze typu:

"Ludzie pracujący w sklepie allegro zostali złapani chyba na ulicy a ich praca jest karą. Obsługa poniżej dna, krytyki i czegokolwiek jeszcze. Dyskusja z tym czymś nie ma sensu, bo sami nie wiedzą co piszą, czas wysyłki 3 tygodnie biedacy nie przewidzieli okresu świątecznego, tłumaczenie małego dziecka.... Omijać dziadostwo z daleka, z chęcią dodałbym się sam do czarnej listy kupujących aby więcej nie trafić na tak żenującą obsługę. "

"Produkty oferowane na stronie sprzedawcy nie istnieją. Po miesiącu od 100 procent przedpłaty przyszedł tylko jeden . Potem był koorowód aby otrzymać przedpłacone srodki za niedosłany produkt. MOCNO PRZESTRZEGAM INNYCH KUPUJĄCYCH !!!"

"Sam towar bez zarzutu. Niestety, przesyłka nie została wysłana w deklarowanym czasie, dopiero po otwarciu dyskusji paczka została nadana. W obecnych czasach, przy takiej konkurencji brak wysyłki w ciągu 1,5 tygodnia dyskwalifikuje sprzedającego przy kolejnych zakupach. "

"Nie polecam!!! brak możliwości zwrotu lub wymiany. Czasem można nie trafić z rozmiarem i już zostajesz z produktem, porażka. Nie znam sklepu internetowego, który nie pozwala zwrócić lub wymienić bielizny. Nie polecam i dziękuję Bogu, że nie kupiłam 5 albo 6 produktów od tego sprzedawcy. Rozmowa niestety nie pomogła i zostałam z dwoma produktami na lodzie. "

"Książka zamówiona 15 grudnia. Mamy 27 przesyłki nadal brak. Brak kontaktu ze sprzedającym, brak odpowiedzi na wiadomości"

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

serwis-texas
#16 Inspirator#

@RED  Zagadka troszkę za łatwa ale komentarze się dobrze czyta 🙂

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sami honorowo powinni sobie zablokować sprzedaż w tym sklepie bo to oni powinni być wzorcem wymaganych standardów .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I za gadkami tyle czekałeś i masz nie ten rozmiar!🤣🤣

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@RED zrobiłem se screna , bo na bank usuną Twój post .

oznacz moderatorów

vonNogay
#15 Entuzjasta#

Nie widzę nic złego w tym, że nie przyjmują zwrotów bielizny.

oznacz moderatorów

krejzole
#13 Ambasador#

Ciekawe jak poradzą sobie, bo zapowiadane nadania tego samego dnia w sobotę i niedzielę, niedługo zostaną wprowadzone w życie 🤣🤣🤣 a robić nie ma kim. 

oznacz moderatorów