anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakończona licytacja, brak kontaktu, jak napisać do osób licytujących?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Reeback
#7 Wielbiciel#

Witam. Jak w tytule. Zakończyła się moja aukcja z licytacją. Nie mam informacji od kupujących. W zakładce OFERTY KUPNA można zobaczyć ile osób licytowało, w jakim dniu i jaką kwotę zaproponowali, niestety ich NICK jest ukryty (pierwsza litera, kropki i ostatnia litera jest widoczna) jak mogę wydobyć ich dane aby napisać do osoby, która wygrała licytacje lub do drugiej czy trzeciej osoby jeśli osoba, która wygrała licytację się nie odezwie?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Reeback Cześć! Niestety nie ma takiej możliwości. Licytację wygrywa tylko jedna osoba, nie możesz skontaktować się z pozostałymi w celu dokonania sprzedaży. Nie mogliby oni dokonać zapłaty za to zamówienie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Reeback
#7 Wielbiciel#

To ile mam czekać na kontakt? Nawet nie wiem czy osoba ta licytowała na poważnie czy dla żartu.... Czy przeczytała informację że wygrała licytację itp. itd. Kiedyś było łatwiej, można było napisać, przypomnieć a dziś to tylko same utrudnienia....

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Wystawiając przedmiot w licytacji samemu w opisie na stronie "o sprzedającym," piszesz ile dni możesz czekać na wpłatę i po tym terminie możesz wystawić ponownie o ile przedmiot nie zostanie opłacony . Allegro podaje swoje terminy - na AL 5 dni a na normalnym 30 ,ale to są tylko sugerowane daty nie mające mocy prawnej.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Kupującemu który wygrał licytacje możesz przypomnieć o jej sfinalizowaniu  lub rezygnacji a samemu wystawić ponownie . Z pozostałymi z listy licytujących kontakt jest niemożliwy.

oznacz moderatorów
Reeback
#7 Wielbiciel#

Ale jak się skontaktować z osobą która wygrała?

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Poprzez centrum wiadomości lub kontakt telefoniczny 

oznacz moderatorów
Reeback
#7 Wielbiciel#

Możesz jaśniej??

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Reeback W zakładce "zamówienia", przy konkretnej transakcji znajdziesz login kupującego. Możesz go skopiować i wyszukać w centrum wiadomości.

w_kiwi_0-1693303522993.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów