anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakończone aukcje nie przechodzą do zakładki Zakończone

PaniBeata
#10 Popularyzator#

Zakończone aukcje nie przechodzą do zakładki Zakończone tylko wiszą w Aktywnych z oznaczenim aktywna ale otwierając stronę aukcji nie jest ona aktywna. Nie przychodzą też maile o zakończeniu aukcji. Czy ktoś też tak ma? 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PaniBeata czy chodzi o licytację? Podaj mi proszę numer tej oferty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pooher
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ @PaniBeata  to jakaś większa awaria, bo i ja mam tak samo a z tego co widziałem to nie tylko ja i PaniBeata. Sam zgłosiłem sprawę przez konsultanta na czacie.

oznacz moderatorów

brand2buy
#9 Pomysłodawca#

Sprawa zgłoszona pod numerem:

40740757" [ ref:!00D240aE05.!500Ti06uNBO:ref ]

 

Od godz 7 12.03 do godz 15 12.03 nie wznowiło nam się ponad 2000 aukcji.

Nie ma odpowiedzi do dziś.

Prosze o pomoc @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@brand2buy dziś rano otrzymałeś od naszego pracownika odpowiedź w tym zgłoszeniu, że wyjaśniamy Twoją sprawię, więc musisz cierpliwie poczekać na wyjaśnienie.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

brand2buy
#9 Pomysłodawca#

Dobrze czekam zatem.

Minął juz tydzień i nie mam odpowiedzi i nie wiem czy sytuacja się nie powtórzy bo nie znam przyczyny...

 

Dziekuje za odp.

oznacz moderatorów

kolorowa-szaffa
#10 Popularyzator#

Mam ten sam problem, od dziś od 11.32 nie wznawiają się oferty. Nie znikają też z aktywnych ofert, gdy próbuję edytować jest komunikat, że nie można wprowadzić zmian w zakończonych aukcjach

oznacz moderatorów

pooher
#8 Zapaleniec#

u mnie to samo, wygląda że to jakaś awaria u allegro. Zgłosiłem sprawę przez czat przez konsultanta, na pocieszenie mogę powiedzieć że miałem w przeszłości podobne sytuacje i zawsze potem aukcje, choć z opóźnieniem, wznawiały się automatycznie 🙂

oznacz moderatorów

brand2buy
#9 Pomysłodawca#

Ten problem rozwiązny.Mój nadal nie.

oznacz moderatorów

pooher
#8 Zapaleniec#

@brand2buy tego samego dnia też miałem tak samo, że nie wznowiło mi się automatycznie jakieś 75 % ofert i nie wznowiłoby się do dziś - dlatego wystawiłem je każdą z osobna jako "wystaw podobną". 

oznacz moderatorów

kolorowa-szaffa
#10 Popularyzator#

No właśnie nie wiem czy wznawiać samodzielnie, czy poczekać, że się jednak wznowią automatycznie,

oznacz moderatorów

pooher
#8 Zapaleniec#

@kolorowa-szaffa , @_HolaOla_ już dała znać w innym temacie że problem leży po stronie allegro - także z tą dzisiejszą awarią poczekaj jeszcze jakiś czas. Ja pisząc o tych 75 procentach miałem na myśli sytuację z 12 marca, kiedy między 7:00 a 14:00 nie wznawiała się większość ofert i nie wznowiłaby się do dziś, dlatego wystawiłem je jeszcze raz.

oznacz moderatorów

kolorowa-szaffa
#10 Popularyzator#

ok, dzięki

oznacz moderatorów

pooher
#8 Zapaleniec#

Moje aukcje zaczęły się już wznawiać, daj znać czy u Ciebie jest podobnie @kolorowa-szaffa . Pozdrawiam

oznacz moderatorów

kolorowa-szaffa
#10 Popularyzator#

u mnie też się wznowiły

oznacz moderatorów

brand2buy
#9 Pomysłodawca#

Czyli kolejna globalna awria.

Nie tylko u mnie.

Zgłosiłeś to do Allegro?

 

A wcześniej mówisz ,że tak bywało to po jakim czasie się wznawiały?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@brand2buy Proszę, abyś zaczekał na odpowiedź w zgłoszeniu mailowym. Nasi doradcy zajmuj się Twoją sprawą. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

PaniBeata
#10 Popularyzator#

1.jpg2.jpgNie, to oferty Kup teraz. Na chwile obecną jest ich 16. Jedna przykładowa zakończona o godz.16.06 to nr 15193121411.

oznacz moderatorów