anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup dokonany, opłacony i Anulowany - naliczona prowizja i nie mogę zwrócić pieniędzy

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Sprzedałem o godz. 22:52 zestaw audio za 1229 PLN, klient zapłacił i o 23:14 (czyli po 22 min.) anuluje zakup.

Więc ja grzecznie klikam zwrot wpłaty. I ZONK.  Allegro pisze, że nie mam środków, wpłać na konto.

Pobrali **piiip**ojady 97 zł. Już, natychmiast. A prowizji nie oddadzą, dopóki ja nie zwrócę hajsu.Paragraf 22.

Więc mam zrobić przelew na 97 zł i grzecznie czekać, aż oni oddadzą kupującemu a potem przywrócą mi

to do salda i będę musiał PROSIĆ o zwrot MOICH pieniędzy na konto za pomocą wniosku,

który mogą rozpatrzyć lub nie...

Kolejna kpina z kupujących, dojna platforma, tylko wspomnę ,że w ciągu 2-ch lat opłaty za sprzedaż wzrosły

niemal 2-krotnie.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Tak się zarabia, przetrzymują kasę.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@garage_seller Jeśli Cię to pocieszy, to w wypadku anulowania przez kupującego zwrot prowizji jest przyznawany automatycznie. O ile pamiętam, to zaraz po tym jak Ty wyślesz zwrot należności - co nie zmienia faktu, że po wprowadzeniu natychmiastowego kasowania prowizji procedura zrobiła się upierdliwa

oznacz moderatorów

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Ja to wiem, ale muszę zrobić przelew, żeby zwrócić  klientowi kasę. Lub czekać na kolejny zakup i potrącenie. Nie mam zamiaru wpłacać, wyjaśnię mu sytuację i niech czeka.

oznacz moderatorów