anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakup dziś wysłać w poniedziałek

DrukujTanio
#9 Pomysłodawca#

Co zrobić z takim kupującym co kupuje w czwartek a chce wysyłki dopiero w poniedziałek bo w weekend nie będzie miał kto odebrać a allegro zanizy jakość sprzedaży

"Dzień dobry. Proszę wysłać dopiero w poniedziałek, bo w weekend nikt nie odbierze paczki. Dziękuję"

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@DrukujTanio w czym masz problem, wyślij w poniedziałek jedna paczka nie zniszczy Ci statystyk tam wymagają min. 98 %, możesz też napisać do allegro o wykluczenie 🙂 przygotuj paczkę wprowadź numer i poczekaj z nadaniem 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Poczekaj aż minie termin wysyłki. Załóż temat tu na forum i poproś dziewczyny o usuniecie tego ze statystyk załączając zrzut prośby klienta. 3 razy tak robiłam i tylko przez 1 dzień mi to statystyki zaniżało. Dla porównania raz pisałam od razu do supportu i wtedy staty lezały 3 dni, bo 2 dni zajęło im przekazanie do odpowiedniego działu, a dziewczyny robią to w max kilka godzin:)

Inną opcja jest zwrot środków z wyjaśnieniem klientowi, ze nie możesz, bo Ci statystyki spadną i prośbą o zakupy przed wysyłką. Ale tego połowa klientów mnie zrozumie i różnie może się skończyć.

Największe świństwo to to, że z usunięciem tego musisz czekać aż aż statystyki padną. Raz pisałam od razu i kazali ponowić jak będzie po terminie, bo podobno nie maja takiej opcji.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@DrukujTanio Ty na prawdę nie masz większych problemów ? , wyślij w poniedziałek , a jak Ci tak bardzo zależy na statystykach wyślij zgodnie z deklaracją , otrzymasz negatywa , paczka wróci  ,będziesz musiał nadać ponownie , transakcja nie wpłynie na jakość wysyłki  ,ale negatyw owszem sporo Ci namiesza .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@DrukujTanio Nie dajmy się zwariować i poddawać tej tresurze przez Allegro. Życzenie klienta nie jest czymś wyjątkowym, w normalnych warunkach nawet byś się nie zastanawiał, tylko wysłał w poniedziałek.

Te statystyki tak naprawdę nie mają większego znaczenia, o ile nie zawalasz totalnie. Jedna paczka nie zrobi większej różnicy, ale jeśli Ci zależy, możesz poprosić o wykluczenie tej przesyłki z terminowości, tak jak doradzają inni.

 

oznacz moderatorów