anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomocy! Ustawiłam błędną cenę do Węgier i ktoś kupił za grosze...

MAMY ROZWIĄZANIE!
od_stop_do_glow
#10 Popularyzator#

Dzień dobry,

Bardzo proszę o pomoc. Klientka z Wegięr wykorzystała błąd w przeliczniku cen- machnęłam się o jedną cyfrę, a raczej brak jednej i kwota z 22 000 HUF wskoczyła na 2200 HUF :(:( Co mogę teraz zrobić? Czy jest szansa jakoś się wymigać od ewentualnego negatywa? Przecież błędy ludzkie się zdarzają...Napisałam do klientki z nadzieją, że zrozumie...Jasne jest, że widziała ceny innych podobnych rzeczy u mnie i musiała wiedzieć, że to pomyłka... @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

 

nr aukcji: 16684410300

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kostas11
#21 Demiurg#

@od_stop_do_glow u nas jest możliwość powołania się na błąd reguluje to KC a że sprzedajesz na rynku Węgierskim doczytaj ich przepisy 🙂

Negatywa nie unikniesz jak ma wystawić to wystawi bez różnicy co zrobisz, nawet jak wyślesz ze stratą możesz dostać za to że opóźniła się przesyłka 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
od_stop_do_glow
#10 Popularyzator#

Dziękuję za odpowiedź. Po mojej wiadomości pani właśnie anulowała zakup. Ciekawe czy może wystawić ocenę- allegro informowało na początku października, że przez pierwsze tygodnie nie będzie takiej możliwości...oby....Szukam informacji jak wypisać się ze sprzedaży na Węgrzech- nie uzupełniałam żadnych cenników, allegro chyba samo mnie w to wciągnęło. Czy jest gdzieś magiczny przycisk ? 😉 Pozdrawiam

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@od_stop_do_glow jak anulowała w systemie to nie wystawi 🙂 

zaznacz oferty i na dole masz rezygnacja z rynków 

Zrzut ekranu 2024-02-29 204847.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów