anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup towaru, anulowanie zamówienia, negatyw

anicar
#9 Pomysłodawca#

Klient zakupił u nas produkt wykonywany pod zamówienie. W opisie dokładnie napisane co kupuje na aukcji. Ponieważ klient zażyczył sobie dodatkowych rzeczy, otrzymał informację o kosztach dodatkowej usługi z bezpośrednim linkiem do aukcji allegro.  Poprosił o zwrot pieniędzy i wystawił negatyw. Czy jest szansa walczyć o usunięcie takiej oceny?  wiem, że z kupującym(jednak nie zawsze się da), ale wystawianie negatywa  kiedy nawet nie dojdzie do transakcji? Tak można załatwić każdą konkurencję.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

@anicar ocena bez treści , nic nie zrobisz poza dogadaniem się z klientem 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To subiektywna ocena (tak ją zwią w regulaminie) i raczej nic nie wskórasz u allegro ,jedynie klient może Ci ją usunąć jak go przekonasz. Najlepiej dla siebie dopisz stosowną odpowiedź do tego negatywa ,bez obrażania by go nie usunęli ale żeby inni widzieli za co go niesłusznie dostałeś.

oznacz moderatorów

anicar
#9 Pomysłodawca#

kupuje klient towar, w uwagach wpisuje poproszę kolor czerwony( mimo ,że jest wyraźnie opisane ,że produkt jest w kolorze czarnym) Dostaje klient link do produktu w kolorze czerwonym, który jest droższy. Odpisuje ,że chce zwrot gotówki i wystawia negatyw. Allegro mówi nam - dogadaj się z klientem- znaczy mam dołożyć do interesu i prowadzić do jeszcze większej patologii na allegro - to jest troszkę chore. Odpowiedź do negatywa będzie, ale już allegro mi przesłało ,że spadła mi jakość sprzedaży więc ...

oznacz moderatorów