anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup z odroczoną płatością dla firm - problem

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Witam.
Mam w koszyku towar za ponad 100zł. Chciałbym skorzystać z opcji odroczonej płatności dla firm.
Niestety, ta opcja nie jest możliwa do wyboru. Otrzymuję komunikat:
"Wybrane dane do faktury nie pozwalają na zakup z odroczeniem. W sekcji dotyczącej faktury wybierz te, które posiadają oznaczenie odroczona płatność. "

Podałem prawidłowe dane do FV. O co chodzi?

Formularz kontaktowy ze strony programu nie działa.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  - jakieś sugestie?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ELMIXAGD_pl Czy przy wybranych danych pojawia się oznaczenie, o którym mowa w komunikacie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Sprawdziłem przed chwilą.

Nagle pojawiła się nowa opcja odnośnie FV - i tam jest aktywna opcja z odroczona płatnością - ja tego nie wprowadzałem.

Tylko są z tym problemy.  Jako nazwa firmy są dane : "Firma Handlowa ELMIX-AGD" - ja prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą - w nazwie firmy powinno być moje imię i nazwisko, a potem dodatkowo nazwa firmy.

Miałem też z tym problemy kilka mies. temu na innym koncie - po kilku wpisywaniach danych do FV w końcu udało się otrzymać odpowiedni zapis.

Przez te kilka miesięcy nic się nie zmieniło - Allegro wprowadziło "ułomny" program. Kilka godzin temu chciałem dokonać zakupu, nadal chcę. I pewnie jeszcze będę chciał - po dokładniejszym przeanalizowaniu ofert.  Również na drugim koncie.

Proszę jednak wskazać mi takiego klienta, który po kilku godzinach problemów ma nadal ochotę na zakup.

Odnośnie danych do FV -taki sam przypadek jest w przypadku wydruku "odstąpienia od umowy" przez kupującego z poziomu zwrotów - nieprawidłowa nazwa sprzedającego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W koszyku powinny znajdować się tylko artykuły od tego samego sprzedającego. Jeśli chcesz zrobić zakupy u różnych sprzedających, dodaj ich oferty do osobnych koszyków.

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

To pisz do "zaczynających". Ja jestem 20 lat na All.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Zmień dane do faktury, poprawiając na ramkę z danymi, ich sysyem się sypie, miałem to samo i przeszło, poprawiając dane na te same,

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Poprawiłem, wpisywałem nowe, kiedyś też tak miałem na innym koncie -udało się.

Tu mi już wstawili - niestety brak imienia i nazwiska w nazwie firmy.

Nie ma się czemu dziwić, że ten cały program po prostu "leży i kwiczy".

Przecież normalny "detaliczny" kupujący - gdyby natrafił na podobne problemy - to już dawno zrezygnowałby z zakupów u takiego sprzedającego.

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Czat też nic ni pomógł. 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Pojawiła się nowa opcja w FV  z wyborem odroczonej płatności - dlaczego nie ma tam mojego imienia i nazwiska? (indywidualna działalność gospodarcza - imię i nazwisko wymagane -nazwa firmy pomijalna). Tak samo jest przy generowaniu formularza odstąpienia od umowy zakładki "zwroty".

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ELMIXAGD_pl Czy dane do faktury są inne dane niż masz w ustawieniach konta? Sprawdź to proszę. 

Najprawdopodobniej dane są kopiowane z ustawień konta. Jeśli mają być inne, zmiana powinna być wprowadzona właśnie we wskazanej zakładce.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów