anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy dla monet?

MAMY ROZWIĄZANIE!
twojezdrowie_org
#9 Pomysłodawca#

Od jakiegoś czasu zdarzają się u mnie zakupy wg tego samego modus operandi: klient kupuje towar, zazwyczaj za kilkaset złotych, (raz nawet za ponad 2500zł), płaci i zaznacza odbiór osobisty - mimo, że jest z drugiego końca Polski. Po jakimś czasie anuluje zakup i prosi o zwrot pieniędzy. Ja sprzedaję suplementy diety - naprawdę trudno mi pojąć po co komu 18 opakowań jakiegoś specyfiku. Mój wniosek: robi to dla monet oferowanych w aukcjach. W jednym przypadku klient dostał monety o wartości 162zł!

Na szczęście klienci ci są na tyle przyzwoici, że nie zmuszają mnie do wysyłki towaru. Czy któryś z moderatorów mógłby skomentować to zjawisko? Czy jedyny sposób, żeby pozbyć się tych klientów to usunięcie monet z oferty?

Piotr

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
twojezdrowie_org
#9 Pomysłodawca#

Kolejny zakup dla monet z dziś: d9057b12-aacf-11ec-b324-fd5f25a8ad78

Zakup z odbiorem osobistym, anulowany po kilku minutach. Pozdrawiam,

 

Piotr

 

 
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@twojezdrowie_org dziękuję za Twoje zgłoszenie! Sprawdzimy dokładnie tą transakcję i podejmiemy odpowiednie działania. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
PerfekcyjnyDomPL
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

@_HolaOla_  Od kilku dni obserwujemy praktyki opisane w tym wątku na dwóch naszych kontach. Osoby kupują, wybierają odbiór osobisty, telefon podany do zamówienia jest nieprawidłowy, po czym po kilkunastu minutach rezygnują z zamówienia i natychmiast rozpoczynają dyskusję, że mają problem z rezygnacją z zamówienia. Podam numery zamówień, w których pojawiła się taka sytuacja. Na tym koncie chodzi o zamówienie: ca5c78b1-75cf-11eb-be76-f55526e1cb7c oraz na naszym drugim koncie zamówienia: 902e4fa1-76e3-11eb-b4f2-337641466db2 i 79478621-7694-11eb-856d-c3de01805392 .

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@PerfekcyjnyDomPL, bardzo dziękuję za Twoje zgłoszenie. Przekazałam wskazane dane do odpowiedniego działu. Gdy dowiem się czegoś więcej, dam znać. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@PerfekcyjnyDomPL, Kupujący z tych transakcji zostali zablokowani.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

jest promocja trzeba korzystać

jak allegro daje kasę każdemu to czemu nie

fajny program promocyjny ze szkodą dla sprzedawców

oznacz moderatorów