anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamówiony podjazd, brak kuriera

taakarybaa
#9 Pomysłodawca#

Zamówiony podjazd po paczki a kuriera brak? Co dalej z tym fantem? Kurier Inpost.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

Co dalej ? ... a dostaniesz po jakości i pewnie od klientów czekających na paczki . Możesz złożyć reklamację do Inpost ,ale wiele Ci to nie pomoże .

oznacz moderatorów

taakarybaa
#9 Pomysłodawca#

Czekam, aż łaskawie ktoś z allegro mi ładnie odpisze. Problem się powtarza a nikt nie bierze za to odpowiedzialności. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   poprosimy moderatorów , na wszelki wypadek podaj numer zlecenia odbioru .

oznacz moderatorów

taakarybaa
#9 Pomysłodawca#

Nr. zlecenia - 1008262777

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@taakarybaa poprosiłam o wypowiedź InPost, ponieważ ten problem, szczególnie jeśli się powtarza, powinnaś zgłosić przewoźnikowi. Proszę poczekaj na ich odpowiedź w tym wątku.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@taakarybaa 

W celu dokładniej weryfikacji opisanej sytuacji prosimy o bezpośredni kontakt na adres: pomoc@inpost.pl

Prosimy wówczas o podanie numerów przesyłek, których sprawa dotyczy. Jeśli do przesyłek została wybrana forma nadania: odbiór przez kuriera od Nadawcy, prosimy dodatkowo o podanie numeru utworzonego zlecenia oraz adresu do odbioru paczek.

oznacz moderatorów

taakarybaa
#9 Pomysłodawca#

Nic to nie zmieni, kurier nie podjechał, paczki nie wyjechały i na 100% problem się powtórzy. poprzednim razem zapewniano mnie, że taka sytuacja już nigdy nie będzie miała miejsca.

oznacz moderatorów

taakarybaa
#9 Pomysłodawca#

Kontakt bezpośredni to był wczoraj. Nic z tego nie wyszło.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@taakarybaa czekałaś na łaskawą odpowiedź i masz od Inpost ,, kopiuj - wklej ,,

oznacz moderatorów

taakarybaa
#9 Pomysłodawca#

Jakim cudem ktoś anulował wczorajszy podjazd? Niby jak mam teraz nadać te paczki?

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

składaj reklamacje do inpostu na działanie kuriera

jeżeli wysyłasz przez allegro składaj reklamacje do allegro domagając się usunięcia negatywnych skutków działania kuriera

oznacz moderatorów