anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamarznięty automat Allegro One

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
Nadawałem dzisiaj przesyłkę A00090F601 w zielonym automacie. Niestety skrytka zamarzła i nie otworzyła się. 
Kontakt z działem technicznym też nie spowodował jej otwarcia a po kilku minutach interwencji osoby z działu technicznego została otworzona inna skrytka i została w niej umieszczona przesyłka. Więc niby udało się wysłać.

Patrzę wieczorem w status przesyłki a tam takie coś jak poniżej (rozumiem to zdarzenie o 12:13 - wtedy nadawałem ale to z 15:54 to co?):

  1. Przesyłka została nadana.

  2. Przesyłka została nadana.


    Niestety przesyłka nie została podjęta z automatu no to jak to jest?  Kurier zastrajkował?
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep nie jesteśmy w stanie na szybko sprawdzić, dlaczego kurier wczoraj nie podjął tej przesyłki, ale ta paczka ma także nowe zlecenie dla dzisiejszego kuriera jeżdżącego rano, więc do południa ten powinien odebrać paczkę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@_HolaOla_ 
Historia tej przesyłki, z dzisiaj

  1. Przesyłka została odebrana z One Box.
  2. Przesyłka została nadana.
  3. Przesyłka została nadana.
  4. Przesyłka została przygotowana przez nadawcę.

Szkoda, że nie później!

Natomiast w innym miejscu coś innego. No to gdzie kłamiecie?

atechnik_sklep_0-1702324159948.png

 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep Kurier miał problem techniczny z odebraniem paczki z automatu, dlatego ponowił status w systemie ("Paczka została nadana"). Prawdopodobnie przez to przepisanie odbiór paczek nastąpił tak późno. Bardzo przepraszamy za utrudnienia! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów