anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaproszenie na webinar: Allegro One z DPD - poznajcie szczegóły tej współpracy

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

Już 5 czerwca o godzinie 13:30 opowiemy o współpracy Allegro One z DPD 📦 Przedstawimy nowości w Allegro One oraz korzyści płynące dla Ciebie z naszej współpracy z DPD. Ponadto odpowiemy na wszystkie Wasze pytania związane z powyższymi usługami. 

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze organizowanym przez Akademię Allegro, Allegro One i DPD? Odpowiedź jest prosta - bo to olbrzymia dawka wiedzy dla każdego sprzedającego na Allegro 🎓 O czym i kiedy porozmawiamy podczas kolejnego spotkania? 

Zapraszamy 👉https://tiny.pl/dfl67 

 

Allegro_One_0-1717486174683.png

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dlaczego wasza firma tak notorycznie dolicza dodatkowe opłaty niby za błędny gabaryt co czytając wpisy na forum jest najczęściej bez uzasadnienia. Macie pomysł jak poprawić swoją jakość obsługi? Miałem zamiar korzystać też z waszych usług ale póki co i widząc opinie nie dajecie się przekonać do tego by w pełni mógłbym wam zaufać. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Dlaczego generując etykietę Łone -box-DPD muszę podawać dokładne parametry przesyłki , nie jest to wymagane przy Łone-box- UPS wystarczy tylko przedział wagowy i gabaryt skrytki nie wspominając o hegemonie wśród przewoźników oferujących dostawy do automatów , czyżby stały za tym hmmm...   ukryte  dodatkowe dopłaty ???!!

oznacz moderatorów

paluch81
#1 Nowicjusz#

Szkoda że nie mogłem uczestniczyc poniewaz mam jawny przykład jak współpraca się nie układa.

4 dni czekam na paczkę zamówiona przez Allegro One obsługiwana przez DPD. Podczas dwóch prób doręczenia paczki kurier odznaczał awarie paczkomatu. Najciekawsze jest to ze inne paczki w te dni bez problemu umieszczane były w tym samym automacie. Podsumowując paczki z prezentem która zamówiłem dla bezpieczeństwa tydzień wcześniej nie otrzymam na czas. Interwencje zarówno w Allegro ONE jak i w DPD nic nie pomogły. Tragedia poziom jak na Poczcie Polskiej.

paluch81_0-1717750105844.png

 

oznacz moderatorów