anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapytanie odnośnie nieszczęsnych zamówień

Zbychu18
#9 Pomysłodawca#

Proszę o informację jak ustawić w zamówieniach, aby podczas gdy zaznaczam kilka zamówień od klientów każde drukowało się na osobnej stronie?

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Zbychu18 myślę, że może @xyz96 , @Knowhere czy @pinsplash mogą pomóc 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@cloudcloud Za podobną odpowiedź mój post wylądował na bocznicy https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pogadane/potrzebuje-po%C5%82%C4%85czy%C4%87-sklep-z-facebooka-z-al... Nie podobał się @msniezek  🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@cloudcloud Ja akurat nie mam pojęcia, bo mam zwykłe konto (więc i zakładka zamówień wygląda inaczej), w związku z czym nie jestem w stanie zreplikować problemu. Niemniej stawiam na to, że @Zbychu18 powinien się wgryźć w ustawienia wydruku, zanim puści całość do drukarki.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere a ja stawiam, że codziennie po robocie powinien jechać do lasu i posadzić przynajmniej jedno drzewo😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Jest w tym sens😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Zbychu18  tzn co chcesz konkretnie wydrukować na osobnych stronach?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Zbychu18
#9 Pomysłodawca#

Tak. Teraz jak przygotowuję zamówienia dla pakowni, robię to w następujący sposób:

 

Wchodzę w zakładkę transakcje, Wizualnie sprawdzam, które zamówienia są zapłacone ( niezapłacone przenoszę do zakładki NIEZAPŁACONE), zaznaczam wszystkie i drukuję ( w poniedziałek ok 250szt). Każde zamówienie wychodzi na osobnej kartce A4. Podłączam do niej paragon i list przewozowy i mam gotowe zamówienie dla koleżanki z pakowni.

Nie wyobrażam sobie drukować każdego z 150 zamówień pojedynczo.

Jak zaznaczam wszystkie zamówienia co mnie interesują w zakładce ZAMÓWIENA  drukuje mi kilka zamówień na jednej kartce. To co trzeba będzie teraz nożyczkami odcinać 🙂 aby każde było osobno? 

 

oznacz moderatorów

Zbychu18
#9 Pomysłodawca#

Już nie wspomnę, że przygotowanie 150 zamówień z Paragonami i listami teraz robię w 3 godziny. Ciekawe ile zejdzie z ZAMÓWIENIAMI.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Zbychu18 ale po co ty drukujesz każde zamówienie, nie szkoda papieru🙂nie możesz tego zrobić elektronicznie? Wystarczy w magazynie postawić komputer. 

oznacz moderatorów

Zbychu18
#9 Pomysłodawca#

Na monitorze zamówienie jest swoją drogą do weryfikacji.

No ok. Ale jak dam koleżance w poniedziałek 250 listów przewozowych które są na kupie i do tego osobno 250 paragonów/Faktur  to będzie szukać prawidłowego paragonu i etykiety z godzinę. A tak ma wszystko spięte razem co potrzebne do kompletacji zamówienia.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Zbychu18 a nie lepiej ogarnąć to jakimś programem, są przecież na rynku systemy obsługujące sprzedaż internetową. 

oznacz moderatorów

Zbychu18
#9 Pomysłodawca#

Np? Baselinker nie przypadł mi do gustu.

oznacz moderatorów