anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawiesiliśmy Twoje konto ze względów bezpieczeństwa.

igipp
#9 Pomysłodawca#

Cześć.

Dostałem dziś wiadomość, która zmroziła mi krew w żyłach (szczególnie biorą pod uwagę okres przedświąteczny) 😉   :

"Zawiesiliśmy Twoje konto ze względów bezpieczeństwa. Musimy się upewnić, że korzysta z niego uprawniona osoba i jest ona w posiadaniu towaru oferowanego na sprzedaż.

Co to dla Ciebie oznacza

Usunęliśmy wszystkie wystawione oferty i anulowaliśmy oferty kupna złożone w licytacjach. Nałożyliśmy również czasowe opóźnienie wypłaty środków z Allegro Finanse na czas weryfikacji konta (Regulamin Allegro załącznik 7a, art. 2.2. oraz załącznik 7b, art. 3.2.).

Co należy zrobić

Prosimy Cię o potwierdzenie Twojej tożsamości oraz możliwości pozytywnej finalizacji transakcji. W tym celu prześlij nam:

  • zdjęcie towaru wystawionego na sprzedaż wraz z umieszczonym obok niego Twoim dokumentem tożsamości,
  • kolorowe zdjęcia (nie skany) obu stron Twojego dokumentu tożsamości,
  • zdjęcie Twojej twarzy (selfie), na którym widać także Twój dokument tożsamości.
    ..."

    Czy orientuje się ktoś z Was czy jest to standardowa procedura?
    Mam konto od 11 dni i sprzedaż (według mojej opinii) szła dobrze.  Ile ew. może trwać procedura weryfikacji?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

igipp
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedzi 🙂

Czyli ręce pod tyłek i czekam.
Szkoda tylko, że nie było to w pon/wt... Teraz to już koniec tygodnia - no ale cóż. 

Dziękuję wszystkim.

oznacz moderatorów