anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto

MAMY ROZWIĄZANIE!
suseupl
#9 Pomysłodawca#

Witam serdecznie,


Zakładam temat ponieważ pierwszy raz znalazłem się w takiej dosyć dziwnej sytuacji. Mianowicie w dniu dzisiejszym zostało zawieszone moje konto firmowe. Powód? Powodem jak dostałem z informacji Działu Bezpieczeństwa transakcji jest: "Nasza weryfikacja wykazała, iż na powiązanym koncie, którego login to: *****- pozostają niewyjaśnione sankcje.".

Oczywiście znam właściciela tego konta ponieważ jakiś czas temu pracowałem w tej firmie. Stąd domniemam, że IP logowań mogą się pokrywać, bo mogłem na swoje prywatne konto zalogować się w firmie, lub na firmowe w domu (w tym czasie). Nie mniej jednak już od sporego czasu nie pracuję w tej firmie i nie mam z nikim stamtąd żadnego kontaktu. Nie współpracujemy również.

Czy teraz do końca uczestnictwa w społeczności Allegro będę również odpowiadał za błędy i winy swojego byłego pracodawcy? Założyłem własną działalność i chcę w spokoju prowadzić sprzedaż.

"Tylko 3% sprzedawców na Allegro radzi sobie lepiej od Ciebie."

100% pozytywnych komentarzy

terminowe płatności

 

Czy coś przemawia za tym, żebym odpowiadał za czyjeś błędy? Jak proponujecie to ogarnąć? Po kontakcie z działem Allegro stwierdzili, że odrzucają mój wniosek o zdjęcie blokady do czasu wyjaśnienia sankcji na koncie mojego byłego pracodawcy.

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam,

suseupl

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43
SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@suseupl Pisałeś wcześniej że twój były pracodawca nie zamierza swojego problemu rozwiązać?To jak to się stało że tobie odblokowali? Ja mam podobny problem.z tym że nie wiem na 100% czyje jest to konto powiazane(podejrzewam w 90% matkę.ktora odeszła od rodziny dawno temu i nikt nie ma dnia kontaktu).I ja nie mam wpływu na to by ona rozwiązała swój problem .kompletnie nie pojmuję jak to możliwe że przez inną problemem blokadę konta.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
groszkiiroze1
#7 Wielbiciel#
  • Mam dokładnie taka samą sytuację jak @suseupl. Ciągnie się to już drugi tydzień. Z informacji jakie wyczytałam tutaj, chodzi o ten sam sprzęt lub sieć, które allegro wiąże w jedno. Po kilku dniach oburzenia z mojej strony chyba domyślam się o kogo konto w przypadku mojej blokady może chodzić. Absolutnie nie mam wpływu na to konto ani dostępu i mieć go nie będę bo nie należy do mnie.

Podejrzewam , że skończy się w sądzie. W każdym razie na pewno zgłoszę allegro na policję jako działanie na niekorzyść klienta.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@groszkiiroze1, przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce. Widzę też, że odwołałaś się od naszej decyzji. Mam nadzieję, że wkrótce otrzymasz odpowiedź w tej sprawie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów