anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdjęcia - samoczynny obrót

MAMY ROZWIĄZANIE!
Janusz_arch
#8 Zapaleniec#

Witajcie, 

Mam problem z dodawaniem zdjęć. Każde pionowe zdjęcie system samoczynnie obraca na bok. Próbowałem wystawiać aukcje zarówno przez komputer jak i aplikację na iPhone. Za każdym razem dzieje się to samo. Nigdy nie miałem takiego problemu. Czy macie na to jakieś rozwiązanie ? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Janusz_arch  Czy to są Twoje zdjęcia, czy ściągnięte z sieci?

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Janusz_arch
#8 Zapaleniec#

Są to moje zdjęcia. Do wszystkich moich aukcji wykonuję zdjęcia samodzielnie. Aukcję próbowałem wystawić zarówno przez komputer jak i dedykowaną aplikację Allegro. Z **piiip** nie ma takiego kłopotu. Wcześniej z Allegro również takie zjawisko nie występowało 

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Janusz_arch  No to rzeczywiście dziwne. Trzeba wezwać fachowców.

@_HolaOla_ 

@nat_not 

Przybywajcie, bo Was tutaj potrzeba!!!!

Ula

Ula
oznacz moderatorów
ulinek-u1
#8 Zapaleniec#

Witaj

Też miałam ten problem. Spróbuj otworzyć zdjęcie w "Paint" - zmniejsz minimalnie od dołu i zapisz ... u mnie zadziałało i zdjęcie wchodziło w pionie do aukcji. O zgrozo wszystkie zdjęcia zrobione w pionie "allegro kładzie na bok" 🙂 po co? nie wiem! może stwierdziło, że są zmęczone 😄 

oznacz moderatorów
Janusz_arch
#8 Zapaleniec#

Zrobiłem test z kadrowaniem i rzeczywiście działa ! Dziękuję ! Sprawa o tyle dziwna, że zawsze tak samo wystawiam aukcje i dziś pierwszy raz spotkałem taką przeszkodę

oznacz moderatorów
ulinek-u1
#8 Zapaleniec#

Ważne, że jest sposób na "innowacje allegro" 🤗

oznacz moderatorów
montijo
#7 Wielbiciel#

Cześć a czy macie jakieś pomysły dla użytkowników Maca, którzy nie mają Painta? 🙂

 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@montijo, wystarczy IrfanView, jakie Painty 😄 w sumie możesz też poszukać jabłkowych apek 😛

oznacz moderatorów
montijo
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Janusz_arch 

@ulinek-u1 

Aż poświęciłam 15groszy i wystawiłam aukcję z pionowym zdjęciem. Mam normalnie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
ulinek-u1
#8 Zapaleniec#

Ostatnio jak wystawiałam aukcje wszystkie zdjęcia zrobione w pionie wchodzimy do aukcji w poziomie ... jutro sprawdzę czy coś się dla mnie zmieniło 😉 jak nie to spróbuję nie robić żadnego zdjęcia w pionie - będzie szybciej bo zabawa w "kadrowanie" zajmuje niepotrzebnie czas.

 

oznacz moderatorów
19Claudia
#2 Obserwator#

Widzę, że pytanie padło już dawno temu, ale miałam właśnie ten sam problem i szukałam odpowiedzi. Ktoś poniżej napisał aby edytować w Paint i je odrobinę od dołu zmniejszyć, ja tak edytowałam w galerii na telefonie i od dołu minimalnie zmniejszyłam i także podziałało, piszę gdyby ktoś miał taki problem a nie posiadał Painta.

oznacz moderatorów