anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoś pomysł

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Mam pytanie : Czy są jakieś nagrody, bonusy, ew odznaki za ilość zgłaszanych pomysłów ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Agent051
#16 Inspirator#

im więcej głupich pomysłów, tym większa radość czytających. Rozbawić nawet kilka osób, to najlepsza nagroda 😂

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ach chyba rozumiem skąd pytanie xD Miała kobieta wenę i czas dzisiaj.

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Patrząc na inne konta zgłaszające pomysły z nickiem kończącym się na "_alle", mam dziwne przeświadczenie, że mamy tu multipomysłodawcę. 😁

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Te pomysły z nickiem_alle to chyba są zgłoszenia na email spolecznosc@allegro.pl i to allegro je tutaj wstawia dlatego to tak dziwnie wygląda.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 Nie, nie ma dodatkowych benefitów jeśli chodzi o liczbę dodanych pomysłów, ale tak jak wcześniej wyjaśniałam na AG, pomysły i sugestie dodawane przez użytkowników z końcówką "alle" to propozycje od użytkowników, które dociarają do nas przez inne formy kontaktu np. czat, czy wiadomości mailowe. Zbieramy je tutaj, a dokładnie w sekcji Zgłoś swój pomysł, aby wszystkie były w jednym miejscu i abyśmy nie powielali tych samych propozycji podczas weryfikacji oraz konsultacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Dziękuję.😘

oznacz moderatorów