anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana cen dostawy

wzorujsie
#7 Wielbiciel#

Zmieniłam ceny dostawy w szablonie "ustawienia dostawy" . Wchodząc na cennik widzę nowe ceny ale później wchodząc na oferty dalej widnieje stara cena 8,99zł. Zaznaczyłam też wszystkie oferty i nawet kliknęłam na ten szablon (czyli wybrałam jeszcze raz to samo) ale dalej cena jest stara.

To samo dotyczy odbioru osobistego. Ja u siebie widzę, a klient nie.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

I mnie też  nie udało się zmienić cen dostawy. Czemu?

oznacz moderatorów

cFiat
#11 Animator#

Po pierwsze to trzeba sprawdzić czy prawidłowy szablon jest wybrany to tych ofert. Też tak raz miałem a mam z 10 szablonów i zmieniałem nie ten 😉

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@wzorujsie a może widzisz stary widok oferty z plików cookies. Wyczyść ciasteczka i pamięć podręczna przeglądarki. Może być taka sytuacja jak pisze cFiat czy w dobrych cenniku zmieniłeś wartości.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wzorujsie widzę, że w Twoich ofertach jest już widoczny odbiór osobisty, a cena za metodę dostawy Paczkomat InPost to 9,99 zł, więc rozumiem, że udało się rozwiązać problem 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

natalija_1989
#7 Wielbiciel#

Tak, z tego co widzę jest już ok i widać kwotę 9,99 zł ale w dalszym ciągu jeśli chcę kupić produkt i wybrać odbiór osobisty to nie mam takiej opcji wyboru podczas zakupu. Sprawdzając cennik przy ofercie jest podany odbiór osobisty 0zł, ale podczas wyboru dostawy już nie ma. Mam w szablonie zaznaczony odbiór osobisty.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@natalija_1989 Czy w formularzu dostawy i płatności przechodzisz do mapy? Tam możesz wybrać wszystkie dostępne metody dostawy w tej ofercie (w tym odbiór osobisty). 

ko_alka_1-1673246770333.png

 

ko_alka_0-1673246664534.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

natalija_1989
#7 Wielbiciel#

Ooooo no teraz widzę! Ale w życiu bym się nie skumała, że to tam jest, jako osoba, która raczej mało korzysta z odbioru osobistego na Allegro. I szukały odbioru osobistego 3 osoby z rodziny i nikt z nas się nie domyślił, że tak to trzeba wybrać 🤦‍:płeć_żeńska:🤦‍:płeć_żeńska: dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów