anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana danych firmowych

strefalakiernika
#7 Wielbiciel#

od 1,5 roku jestem zarządcą sukcesyjnym i chcę zmienic dane firmowe na nową firmę (moją), obecny właściciel konta zmarł i w akcie dziedziczenia jesteśmy we 3 osoby, natomiast moja osoba została powołana na zarząd sukcesyjny, dokumenty o akcie dziedziczenia dostarczyłam oraz powołania zarządcy. konto do wypłat z nowym nipem allegro zweryfikowało natomiast danych do fakturowania nie zweryfikowało. co w takiej sytuacji? wpływy mam na nowe konto a allegro danych firmowych nie chce zmienic. działu spadku nie mogę zrobić ponieważ mam przyznaną zapomogę od Państwa i czekam na jej rozliczenie co może potrwać. Nietsety ale dział spadku będzie wiązac się ze zwrotem całości subwencji dlatego aktualnie tego nie robimy. Oczywiście notarialnie jestem sporządzona jako zarządca sukcesyjny

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@strefalakiernika Cześć. W tym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące zbycia firmy (na tej podstawie możemy zmienić dane na koncie).

Napisz do nas w tej sprawie przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6a7ab6d0-2364-4a46-86ff-3aafcca487ab&subjectId=2aad59dd-2..., pomożemy Ci 🙂 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

strefalakiernika
#7 Wielbiciel#

czytałam ten artykuł i jest tam podpunkt ,,Przedsiębiorstwo zostało nabyte w ramach spadku lub ustanowiony został zarządca sukcesyjny'', wysłałam oba dokumenty akt poswiadczenia dziedziczenia tylko że jesteśmy tam we 3 osoby oraz akt powołania zarządu. w podpunkcie jest zawarte ,,lub'' więc albo to albo to, ale niestety nie podziałało

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@strefalakiernika Musisz to wyjaśnić mejlowo, najlepiej w prowadzonej już korespondencji. Otrzymasz odpowiedź w sprawie 26960450. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

strefalakiernika
#7 Wielbiciel#

Czyli na jakiego maila sie kontaktować?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@strefalakiernika Kontaktowałaś się z nami przez formularz i każdorazowo na takie zgłoszenie otrzymujesz odpowiedź na mejla. Jeśli chcesz coś dodać w sprawie, to odszukaj korespondencję na swojej skrzynce mejlowej (jej numer to 26960450) i kliknij "Odpisz" lub "Odpowiedz". 

 
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów