anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana gabarytów

PERFEKT-HAFT
#7 Wielbiciel#

Wysyłam kilkadziesiąt przesyłek dziennie wszystkie w takim samym rozmiarze 8x8x50 cm    np. wysyłka 60 sztuk , 20 sztuki miesci sie w skrzynkę gabaryt A  natomiast 40 sztuk nie miesci się w skrzynkę następuje zmiana na gabaryt B  przez kuriera , allegro wtedy dolicz mi 3,68 zł za każdą przesyłkę  .A ja oczywiscie musze za wszystko płacić  ,ZŁODZIEJSTWO w skali miesiąca wychodzi 1000 złotych , dosyc ze allegro pobiera od sprzedawcy 0.99 zł na wysyłkę na paczkomat to jeszcze dolicza zmianę Gabarytu , bo jakiś kurierek  z bozej łaski wper....lił ją tam gdzie mu pasowało. CO TO JEST !!!!!!  Co zar bardziej mam dosyć tego allegro wykończy nas PIS I INPOST

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

ta.. był jakiś czas spokój , ale od nowa się zaczyna  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  tylko proszę nie piszcie ,że możemy złożyć reklamację , to trzeba siepnąć z grubszej rury .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PERFEKT-HAFT Cześć. Możesz złożyć reklamację bezpośrednio do InPost (w tym celu potrzebne będzie pełnomocnictwo do pobrania z zakładki https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy). 

Może to dla Ciebie zrobić również pracownik Allegro - w tym celu napisz do nas przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=44362df6-b15a-4eac-a24c-c534495b1bda&subjectId=2d542135-a... 

Nie ma innej możliwości odwołania się od opłat dodatkowych niż złożenie reklamacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

PERFEKT-HAFT
#7 Wielbiciel#

Inpod w naszym oddziale już mi napisał że kurier potwierza ze odbiera ode mnie większe przesyłki niż ja podaję , tylko ze kurier nic o tym nie wie, dzisiaj był u nas w zakładzie potwierdził ze Inpost kłamie i ze wszystkie nasze wysyłki mieszczą sie w gabarycie A i dlaczego zmieniane są na B    mam nagranie z naszej rozmowy , ciekawe co oni teraz powiedzą .KŁAMIĄ  czas chyba zakończyć współprace z allegro bo  my jako sprzedwacy  jestesmy tylko do płacenia za wszystko i wszystkich i nie mamy prawa głosu BO KLIENT NASZ PANI  on moze wszystko.Wystawi negatywna odp. allegro ,,miał prawo do wypowiedzenia się na ten temat , na jaki temat ?????   towar kupiony , niepodoba się towaru nie zwróci ale chce kasę za zwrot ,kasa zwrócona bprzeprosiny ze strony sprzedawcy NEGATYW   SUPER 100% satysfakcji  a my co  sprzedawczyki tylko jesteśmy  ??????  

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@PERFEKT-HAFT 
Jeżeli to są przesyłki SMART! - to reklamację składasz bezpośrednio w Allegro (a nie w InPost gdzie wymagane jest dodatkowo pełnomocnictwo Allegro).

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów