anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana marki produktów Lastolite

foto7sc
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Produkty marki Lastolite zostały niedawno "przerzucone" do oferty marki Manfrotto. Innymi słowy, Manfrotto wchłonęło markę Lastolite, i ta druga w związku z tym przestaje istnieć. Jest to proces globalny. My jako oficjalny i jedyny w Polsce przedstawiciel obu tych marek chcieliśmy dopasować naszą ofertę do stanu rzeczywistego zmieniając w atrybutach produktów markę na Manfrotto. Niestety każde nasze zgłoszenie jest odrzucane. Co możemy zrobić, żeby nie przerzucać się bez sensu zgłoszeniami, tylko po prostu zmienić markę bez zbędnych ceregieli?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@foto7sc Przekazałam Twoje zgłoszenie do odpowiednich osób. Wkrótce wrócę z odpowiedzią.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@foto7sc Przepraszam za długi czas bez odpowiedzi.

W tej chwili nie będziemy wprowadzać zmian, ponieważ z informacji, którą otrzymaliśmy bezpośrdnio od przedstawicieli marki wynika, że obecnie obie marki są widoczne na rynku. To rodzaj okresu przejściowego. Jeśli klient zamierza kupić produkt oświetleniowy Manfrotto, w zależności od terminu i dostępności zapasów może otrzymać wersję marki Lastolite By Manfrotto lub Manfrotto.
 
   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

foto7sc
#7 Wielbiciel#

@nat_not,

sytuacja jest dość kuriozalna w moich oczach. W pierwszej wiadomości napisaliśmy, że to my jesteśmy oficjalnym i jedynym przedstawicielem obu marek w Polsce. Zrobiłem research w naszym biurze i nie mamy informacji o tym, żeby ktoś się z nami kontaktował w tej sprawie. Ta zmiana rzeczywiście się odbywa i to też napisaliśmy. Z resztą prawdopodobnie nikt w Polsce sobie z tego nie zdaje sprawy tak bardzo jak my.

Oczywistym jest, że obie marki są na rynku widoczne, tak będzie jeszcze przez długi czas, ponieważ nikt nie jest w stanie w jednej chwili zmienić całego internetu i świadomości społeczeństwa. Nie wyobrażam sobie jednak sytuacji, w której będziemy mogli zmienić pole własne produktu na Allegro dopiero w sytuacji, kiedy cały świat zapomni o marce Lastolite. Doskonale zdajemy sobie także sprawę ze stanu produktów w naszym magazynie - które egzemplarze są sygnowane jeszcze Lastolite a które już Manfrotto. Tu też nie wyobrażam sobie sytuacji, w której będę musiał przy każdej zmianie na półkach spowiadać się przed Allegro które produkty jakie mają logo na opakowaniu.

Zmianę postanowiliśmy zrobić właśnie dlatego, że jak nikt wiemy, jak powyższa sytuacja wygląda. Mam nadzieję, że moje uzasadnienie odmieni decyzję Allegro.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@foto7sc Jeśli wciąż masz w ofercie produkty oznaczone Lastolite, powinny być wystawione właśnie z tym parametrem.

Tak jak pisałam, ponieważ obie marki są widoczne na rynku - i taka informacja znajduje się również na Waszej stronie internetowej - w tej chwili nie wprowadzimy zmian.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

foto7sc
#7 Wielbiciel#

W takim razie proszę o jednoznaczną informację kiedy Allegro pozwoli nam zmienić ten parametr.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@foto7sc Termin usunięcia parametru Lastolite nie został jeszcze ustalony. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

foto7sc
#7 Wielbiciel#

Jak możemy go ustalić?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@foto7sc Powinieneś wystawiać produkty oznaczone marką Lastolite z tym właśnie parametrem. Skoro w taki sposób są sprzedawane w innych miejscach, Allegro nie powinno być tu wyjątkiem.

Kiedy Lastolite ostatecznie zostanie zastąpione przez Manfrotto, usuniemy parametr.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

foto7sc
#7 Wielbiciel#

@nat_not,

Nam nie zależy na usunięciu parametru Lastolite, tylko na zmianie jednej wartości atrybutu z Lastolite na Manfrotto zgodnie z informacją od producenta. Na stronie producenta widnieje informacja, że marka produktów została już zmieniona, jest to zatem decyzja ostateczna. Zgodnie z tym produkty Lastolite SĄ już pod marką Manfrotto od 5/07. Allegro nie stanowi tu wyjątku tylko kanał zmiany, który, jak sądziłem, będzie łatwym do zrealizowania.

oznacz moderatorów