anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana wielowariantowość

-orbitkownia-
#12 Orędownik#
Wielowariantowość zamiast wyboru kolorów w ramach jednej oferty - dział Moda oraz Odzież i Obuwie w dziale Dziecko

Od kiedy: 2 listopada

Sprzedający w tych kategoriach w ramach jednej oferty będą mogli wystawiać przedmioty różniące się jedynie wzorem graficznym - a nie, jak dotychczas, także kolorem. Dzięki wielowariantowości kupujący dużo łatwiej znajdą przedmiot w odpowiednim kolorze.

Czyli jak mam 4 kolory czapek tego samego modelu nie będę już mogła zamieścić takiej oferty jako wielowariantowej? czyli co teraz będzie można wystawiać różne modele byle w tym samym kolorze jako ofertę wielowariantową? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@-orbitkownia- Każdy kolor czapki wystawiasz w osobnej ofercie i możesz je połączyć przez wielowariantowość.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

@nat_not  czyli tak jak do tej pory , więc czego dotyczy zmiana bo chyba nie za bardzo rozumiem

 

oznacz moderatorów

mbutpl
#10 Popularyzator#

Dzień dobry

@nat_notmam pytanie odnośnie wielowariantowości - czy różne modele buta ( nie tylko różniące się kolorem czy grafiką ale różne fasony np. klapek - przyjmijmy że jeden model z jednym paskiem na płaskim i drugi model z dwoma paskami na koturnie - żeby łatwiej zobrazować sytuację ) mogę połączyć w ramach wielowariantowości ?? - producent będzie ten sam , marka ta sama, kategoria itp parametry takie same ? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mbutpl Masz wystawione oferty z tymi produktami? Jeśli tak, prześlij mi ich numery. Ułatwi mi to odpowiedź na Twoje pytanie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mbutpl
#10 Popularyzator#

@nat_notW tym momencie nie mam ich wystawionych, ale mogę wskazać np analogiczny przykład

czy mogę połączyć w ramach wielowariantowości te dwa modele chodaka ( są to zupełnie inne fasony - jeden pełny bez dziur a drugi z dziurami jeden nazywa się Hero a drugi Lemigoosee, z wyglądu też się różnią )

 

https://allegro.pl/oferta/klapki-chodaki-medyczne-biale-piankowe-polskie-37-10040708868?reco_id=6b36...

 

oraz drugi

 

https://allegro.pl/oferta/klapki-kroksy-sandaly-buty-chodaki-eva-biale-r-37-10037971160?reco_id=c530...

 

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mbutpl Skonsultowałam tę sprawę i dostałam odpowiedź, że możesz łączyć jedynie te same modele obuwia. Wielowariantowość działa wtedy po miniaturce lub rozmiarze.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów