anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana wielowariantowość

-orbitkownia-
#12 Orędownik#
Wielowariantowość zamiast wyboru kolorów w ramach jednej oferty - dział Moda oraz Odzież i Obuwie w dziale Dziecko

Od kiedy: 2 listopada

Sprzedający w tych kategoriach w ramach jednej oferty będą mogli wystawiać przedmioty różniące się jedynie wzorem graficznym - a nie, jak dotychczas, także kolorem. Dzięki wielowariantowości kupujący dużo łatwiej znajdą przedmiot w odpowiednim kolorze.

Czyli jak mam 4 kolory czapek tego samego modelu nie będę już mogła zamieścić takiej oferty jako wielowariantowej? czyli co teraz będzie można wystawiać różne modele byle w tym samym kolorze jako ofertę wielowariantową? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@-orbitkownia- Każdy kolor czapki wystawiasz w osobnej ofercie i możesz je połączyć przez wielowariantowość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

@nat_not  czyli tak jak do tej pory , więc czego dotyczy zmiana bo chyba nie za bardzo rozumiem

 

oznacz moderatorów

mbutpl
#10 Popularyzator#

Dzień dobry

@nat_notmam pytanie odnośnie wielowariantowości - czy różne modele buta ( nie tylko różniące się kolorem czy grafiką ale różne fasony np. klapek - przyjmijmy że jeden model z jednym paskiem na płaskim i drugi model z dwoma paskami na koturnie - żeby łatwiej zobrazować sytuację ) mogę połączyć w ramach wielowariantowości ?? - producent będzie ten sam , marka ta sama, kategoria itp parametry takie same ? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mbutpl Masz wystawione oferty z tymi produktami? Jeśli tak, prześlij mi ich numery. Ułatwi mi to odpowiedź na Twoje pytanie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mbutpl
#10 Popularyzator#

@nat_notW tym momencie nie mam ich wystawionych, ale mogę wskazać np analogiczny przykład

czy mogę połączyć w ramach wielowariantowości te dwa modele chodaka ( są to zupełnie inne fasony - jeden pełny bez dziur a drugi z dziurami jeden nazywa się Hero a drugi Lemigoosee, z wyglądu też się różnią )

 

https://allegro.pl/oferta/klapki-chodaki-medyczne-biale-piankowe-polskie-37-10040708868?reco_id=6b36...

 

oraz drugi

 

https://allegro.pl/oferta/klapki-kroksy-sandaly-buty-chodaki-eva-biale-r-37-10037971160?reco_id=c530...

 

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mbutpl Skonsultowałam tę sprawę i dostałam odpowiedź, że możesz łączyć jedynie te same modele obuwia. Wielowariantowość działa wtedy po miniaturce lub rozmiarze.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów