anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany w panelu Jakość mojej sprzedaży i nowa zakładka: Skuteczność wysyłki/ Urlop

MAMY ROZWIĄZANIE!
POGO-SPORT
#7 Wielbiciel#

Witam,

Fajna zmiana moim zdaniem, ale jest problem z urlopem. Sprzedane przedmioty podczas urlopu siłą rzeczy nie zostały wysłane w terminie, a wliczają się do statystyk co jest raczej nieporozumieniem. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Taa.. rok temu dostałam podpowiedź z pomocy Allegro - jeśli wyjeżdżasz na 2 tygodnie - zwiększ czas wysyłki w tym okresie o 2 tygodnie 🙂 

oznacz moderatorów
POGO-SPORT
#7 Wielbiciel#

Jakby nie patrzeć problem rozwiązuje, ale metoda przy obecnym zaawansowaniu systemu allegro - śmiech na sali laughing

oznacz moderatorów
hiphopshoppl
#11 Animator#

I Tak jest dobrze, po pół roku gapnęli się że to nie było zbyt logiczne może i z urlopem się ogarnął w końcu.

A może kiedyś czasy nie będą się liczyć nawet jak kupujący nie uzupełni danych.
to jest strategia allegro robia bubel ludzi testują a oni potem naprawiaja oszczędzają na testach .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Nieopłacone zamówienia też obniżają jakość, bo nie wprowadziłeś nr paczki !!!

@cloudcloud @_HolaOla_  czy nie można tego dopieścić 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

kostas11 TU SIĘ CHYBA MYLISZ . JAK KAŻDY MAM W TYM MIESIĄCY SPORO NIEOPŁACONYCH TRANSAKCJI , A NR PRZESYŁEK W TERMINIE 99,84% WYDAJE MI SIĘ ,ŻE ODBIÓR OSOBISTY ZANIŻA TĄ STATYSTYKĘ . MIAŁEM MIESIĄC BEZ O.OS. I BYŁO 100%

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Do 1 września w zakładce  Jakość mojej sprzedaży nie wyświetlamy danych z zakładki Skuteczność wysyłki. W tej zakładce  wyświetlamy dane według nowego sposobu liczenia, który będzie obowiązywał sprzedających w jakości od 1 września.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów