anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany w produktach

blask_pl
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Jakim cudem ktoś może sobie pozmieniać EAN w moim produkcie, którego jestem wyłącznym producentem i mam zarejestrowany EAN w GS1, wrzucić swoje zdjęcie zupełnie innego produktu, podpiąć 15 ofert z różnych kont zupełnie innego produktu i jakiś Wasz pracownik akceptuje te zmiany i stwierdza, że tak jest ok?
Sytuacja zgłaszana do Was już kilkukrotnie. Tak samo zgłaszaliśmy oferty błędnie powiązane z produktem. Sprawa załatwiana na tydzień i zaraz znowu to samo. Proszę o jakieś działanie w tej sprawie, najlepiej skuteczne. Z góry dziękuję za pomoc 🙂

Link do mojego produktu: https://allegro.pl/oferta/kartka-na-slub-wesele-na-pieniadze-grawer-prezent-14052684634


oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

sklepRTVanteny
#10 Popularyzator#

Sprzedajesz na allegro, to musisz zapamiętać że allegro jest nieomylne w swoich decyzjach. Mimo że masz rację, to i tak allegro zrobi Ciebie winnym i nie uzna Twoich roszczeń. 

oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

Chodzi tylko o to, że ktoś podpina jakiś chiński badziew do mojej oferty tylko dlatego, że jest jedną z najbardziej popularnych. OK to jeszcze mam gdzieś, ale że ktoś zaczyna mi kombinować w produktyzacji i wprowadza w błąd moich klientów już nie odpuszczę 🙂

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

nie pan walczy o swoje konto bo ja nie się podałam szkoda poswięcać zdrowie   dla allegro

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

tak to prawda robą co chcą i sprzedawca nie ma nic do powiedzenia bez prawię ciekawe jak długo

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@blask_pl Opisz proszę dokładnie wszystkie dane, które zostały zmienione we wskazanym produkcie oraz jaki jest prawidłowy kod EAN. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

A nie mzoecie odtworzyć tego co było tylko chłop ma teraz wam listowac zmiany i odrabiać za was zadanie ?

oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

Prawidłowy kod EAN to 5905943400434
Materiał to drewno, a nie papier
I jak nie trudno się domyślić to ostatnie zdjęcie po prawej nie przedstawia mojego produktu 🙂
Zrzut ekranu 2024-03-02 201215.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@blask_pl Dane obecnego produktu zgadzają się z informacjami w bazie GS1 i jest to karta okolicznościowa.
https://www.eprodukty.gs1.pl/catalog/05905943400434

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

To widzimy dwa różne produkty, bo u mnie w Asortymencie wyświetla inny kod ean i inny materiał, oraz czyjeś zdjęcia 🙂  Rozumiem, że teraz będziecie mi wmawiać, że białe jest czarne. Przecież ten EAN prowadzi do produktu z podłączonych ofert, które nie mają nic wspólnego z moim produktem.

 

Zrzut ekranu 2024-03-02 220720.jpg

oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

Pierwszy wynik z google.
Myślę, że EAN 5904708795365 nie równa się 5905943400434

 

 

Zrzut ekranu 2024-03-02 221725.jpg

oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

A to są oczywiście inne oferty mojego produktu 🙂
Faktycznie identyczny

 

Zrzut ekranu 2024-03-02 221933.jpg

oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

Faktycznie ten EAN i zdjęcie produktu z podłączonej oferty jest identyczne z tym, które są w GS1... 🙂 Nie wiem czy muszę jeszcze bardziej się wygłupić, żeby udowodnić swoją rację?

 

Zrzut ekranu 2024-03-02 222106.jpg

oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

Dam Wam szybkie rozwiązanie. Odepnijcie wszystkie oferty podpięte do mojego produktu i podepnijcie je tutaj:

https://allegro.pl/oferta/kartka-slubna-naem-14204932300

bo to jest prawidłowy produkt do którego te lewe aukcje powinny być podpięte, a w moim produkcie przywróćcie prawidłowe informacje czyli mój EAN z GS1, który wysłałem wyżej oraz prawidłowy Materiał: DREWNO, a no i nie zapominajmy o tym pięknym zdjęciu, które chciałbym żeby zostało usunięte.


Wystarczy zrobić tylko tyle i aż tyle. A ile zaoszczędziłoby to mi nerwów i czasu oraz Wam.

oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

Więc według Pani rozumowania te 3 produkty nazywają się Myszka więc to jest ten sam produkt.

 

423904109_312682465157152_5069297486740313007_n.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@blask_pl poprosiłam o zmiany w tym produkcie, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@blask_pl zmiany zostały wprowadzone 👍 Zgłosiłam też oferty błędnie połączone z tym produktem. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

W ciągu dalszym do mojej oferty są podpinane te kartki co obniża mi jakość oferty ponieważ są one tańsze i moja oferta spada w trafności.. Proszę o jakieś bardziej zdecydowane działania w kierunku tych sprzedających, aby nie wprowadzali kupujących w błąd

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@blask_pl Sprzedający samodzielnie podejmują decyzję o łączeniu ofert z produktami z katalogu. Nie mamy możliwości zablokowania tego wyboru.

Możesz zgłaszać oferty błędnie powiązane z produktem. Na stronie każdej oferty znajduje się właściwy link. 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sklepRTVanteny
#10 Popularyzator#

Jak sam widzisz, allegro już umywa ręce, oni są nieomylni, i już jesteś winny sytuacji. Rozmowa z allegro to walka z wiatrakami. 

oznacz moderatorów