anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znikające aukcje

MAMY ROZWIĄZANIE!
miliarderzy
#12 Orędownik#

Dlaczego aukcje same znikają? Miałem prawie 2000, mam ponad nieco 1600.

Z moich obliczeń wynika, że zniknęło mi około 300 aukcji.

Po prostu zniknęły. Nie zostały sprzedane.

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
Client:44052296
#21 Demiurg#

@miliarderzy a może się zakończyły. Nie otrzymałeś żadnej wiadomości od allegro.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Może najpierw ustaw czas na zwrot 14 dni w ofertach, bo klient nie musi rozpieczętować opakowania, a wtedy ma prawo do zwrotu. Oferty masz nieregulaminowe i niezgodne z prawem, więc nie dziw się, że ich ubywa. 

oznacz moderatorów
miliarderzy
#12 Orędownik#

Nie zakończyły się. Jest tak jakby ich w ogóle nigdy nie było. Po prostu ślad po nich zaginął.

 

xyz - co jest nie tak z moimi aukcjami?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@miliarderzy Wystawiasz w Allegro.pl i w Allegro Lokalnie. Gdzie sprawdzasz oferty? W którym miejscu widzisz, że jest ich mniej niż powinno?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne tu:

LEW433_0-1645028225326.png

 

oznacz moderatorów
miliarderzy
#12 Orędownik#

co wrzuciłeś na screenie?

oznacz moderatorów
miliarderzy
#12 Orędownik#

ogólnie wszystkich było ponad 1900

oznacz moderatorów
miliarderzy
#12 Orędownik#

kilka znalazłem w zakończonych pomimo że ich nie kończyłem, części nie mogę znaleźć wcale

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@miliarderzy Podaj numery (np. z powiadomień o wystawieniu) przykładowych ofert, których nie widzisz.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
miliarderzy
#12 Orędownik#

@nat_not

tam gdzie pokazał zrzut @LEW433 

było 1649, a teraz jest 1578

kilka się sprzedało, kilka zakończyło ale nie aż tak dużo

więc możesz już sprawdzić co się dzieje

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@miliarderzy Sprawdzimy tę sytuację, ale potrzebujemy przykładowe numery takich ofert. Bez nich niestety nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
miliarderzy
#12 Orędownik#

Te na przykład zakończyły się same bez mojego udziału:

11577987990, 11577887435, 11577855134

Przykład aukcji która zaginęła w akcji: 11383027462

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@miliarderzy Dziękuję, sprawidzmy co się dokładnie wydarzyło w tych ofertach i gdy tylko będziemy mieli dla Ciebie szczegóły, wrócimy z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
WojciechB
#11 Animator#

Widocznie Allegro testuje skrypt do zamykania zdublowanych aukcji i wychodzi jak w polskim ładzie ;). 

 
 

"Będziemy przenosić do zakończonych powielone oferty tego samego przedmiotu

W jednej podkategorii możesz wystawić maksymalnie dwie oferty danego przedmiotu z parametrem stan Nowy – niezależnie od liczby kont, z których korzystasz. Jeśli wystawisz więcej ofert tego samego przedmiotu, możemy je zakończyć."

oznacz moderatorów
WojciechB
#11 Animator#

@miliarderzy  Sprawdź czy nie obowiązują Cie jakieś nowe parametry obowiązkowe, coś było o tym ostatnio, a aukcje w sklepie odnawiają się co 10 dni, więc jak im coś brakuje, może się nie odnawiają.

 

oznacz moderatorów
miliarderzy
#12 Orędownik#

Na to by wychodziło, że to mogą być jakieś testy z tym że jeśli mi się dublują przedmioty, to nie jest ich za dużo.

CO do sklepu? To nie jest dodatkowa funkcjonalność, tak jakby dodatkowa zakładka tylko? Bo przecież cały czas wystawia się przez formularz.

oznacz moderatorów
WojciechB
#11 Animator#

@miliarderzy  Zobacz sobie do zakładki konto/rozliczenia/nadchodzące opłaty, masz co chwile "wystawienie przedmiotu" 0zł, co 10 dni każda aukcja się odświeża, więc jeśli nie masz obowiazkowych parametrow w danej kategorii to cytuje:

nie wprowadzisz innych zmian w trwających ofertach ,

nie wznowisz tych ofert. Od 15 marca nie wystawisz także nowej oferty, jeśli nie uzupełnisz w niej tych parametrów. Dotyczy to ofert, które wystawiasz zarówno przez formularzAPI, jak i zakładkę Wystaw z pliku

tu zamiany od 15 marca (ale może już teraz czegoś Ci brakuje w parametrach obowiązkowch - sprawdz w  Allegro / Moje Allegro / Sprzedaż / Obsługa ofert / Uzupełnij parametry

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@miliarderzy Twoje oferty się zakończyły, ale nie wznowiły automatycznie, ponieważ na Twoim koncie nałożyliśmy blokadę sprzedaży z powodu nieuregulowanych należności. Kwotę swojego zobowiązania wobec Allegro znajdziesz w tej zakładce. Gdy ją uregulujesz, będziesz mógł ponownie wystawiać oferty. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów